Martur İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Martur İş Başvurusu

1985 yılında Bursa’da ticari hayata başlayan firmamız. Kalıp sünger üretimi amacı ile kurulmuş olan Martur, bugün otomotiv sektörü için koltuk üretiminde dünya çapında ve lider tedarikçilerden biridir. Bursa’da üç fabrikada, 1450’den fazla çalışanı ile Martur, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamız, binek araçlar ve hafif ticari araçlar için koltuk tasarım ve üretimi yapmaktadır. Ayrıca, otomotiv sektörü için entegre kumaş ve koltuk iskeletleri tasarım ve üretimi mevcuttur. Ulusal ve uluslararası tanınmış OEM’lere hizmet vermektedir.

Kültürümüz
Faaliyette bulunduğumuz her seviyedeki iş alanında mükemmel iş disiplin teminatı ile insana önem verme yaklaşımımızdır. Uzun yıllara dayanan pozitif ve etkin uygulamalarımız, işimizin en ince ayrıntılarında bile bizlere bir inanç sistemi ve farklı yaklaşım metodları kazandırmıştır. Temel değerlerimizin ışığında, çalışanlarımıza karşı derin bir sorumluluk beslemekteyiz. Yenilikçi ve lider konumdaki çalışanlarımızı geliştirmek ve motive etmek, yönetim sistemimizin temel taşlarından biridir. Başarılarımızı sürdürmemizin bu organizasyon yaklaşımı olduğuna inancımız tamdır.

Martur Personel Alımı Şartları

Dev firma pozisyonlara göre işe alım şartlarını değiştirebilse de genel başvurularda sabit kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler şunlardır:

  • Pozisyona göre deneyimli-mezun-öğrenci seçeneklerinden biri seçilebiliyor.
  • Firma bunun dışında başarı tutkusuna sahip, saygılı çalışanlar arıyor.
  • Özellikle perakende alanında başvuru yapacaklar için düzgün diksiyon ve iletişim becerisine sahip olmak aranıyor.
  • Ekip çalışmasına uygun personeller arıyor.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Ambar Kıdemli UzmanıBursa
Nilüfer
Direkt Satınalma Müdürüİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
3 Boyutlu Ölçüm ve Laboratuvar Kıdemli UzmanıBursa
Nilüfer
Maliyet Analiz UzmanıBursa
Poliüretan UzmanıBursa
Nilüfer
Kalıphane UzmanıKütahya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*