Medikal Park iş Başvurusu ve İş İlanları

Medical Park iş Başvurusu ve İlanları

Medical Park İş Başvurusu yaparak Medical Park’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Medical Park iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Medical Park’ta  çalışmak ister misiniz? Medical Park iş başvurusu ve Medical Park personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Medical Park insan kaynaklarını araştırdık. Medical Park iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Eğitiminizi tamamladınız ve sağlık sektöründe yer almak, bu sektörde iyi bir kurumda iş imkânı bulmak istiyorsunuz.  Sizlere sağlık sektöründe öncü kurumlardan biri olan Medical Park’tan bahsetmek isteriz.

1995 yılında kurulmuş olan Medical Park, 18 hizmet merkezi ve yaklaşık 9000’e yakın çalışanı ile yıllardır sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Sağlık sektöründe kaliteli hizmet sunma konusunda başarılı bir kuruluş olan Medical Park, çalışan kadrosu ile de kaliteye ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

Medical Park sağlık sektöründe kariyer yapmak isteyenler için iyi bir adres.  Hem maddi hem manevi imkânları, hem de çalışanlarına sağladığı eğitim olanakları ileMedical’a Park İş başvurusunda bulunmak sizler için iyi birer tercih sebebi olabilir.

Medical Park Hastaneleri

Ankara, Antalya, Batman, Bursa, Elazığ, Gaziantep, Gebze, İstanbul Bahçelievler, İstanbul Fatih, İstanbul Göztepe, İstanbul Sultangazi, İzmir, Ordu, Samsun, Samsun Tıp Merkezi, Tarsus, Tokat, Trabzon, Uşak.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Erişkin Kit Servis Sorumlu Hemşiresiİstanbul(Avr.)(Eyüp, Gaziosmanpaşa)Başvur
Engelli PersonelAnkara, Antalya, Bursa, Çanakkale, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul(Avr.), Kocaeli(Gebze), Ordu, Samsun, Tokat, Trabzon, İstanbul(Asya) Başvur
Yeni Doğan Yoğun Bakım HemşiresiAnkara, Antalya, Bursa, Çanakkale, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul(Avr.), Kocaeli(Gebze), Ordu, Samsun, Tokat, Trabzon, İstanbul(Asya) Başvur
HemşireAnkara, Antalya, Bursa, Çanakkale, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul(Avr.), Kocaeli(Gebze), Ordu, Samsun, Tokat, Trabzon, İstanbul(Asya) Başvur
EczacıSamsun Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*