Memorial iş Başvurusu ve İş İlanları

Memorial İş Başvuru Formu ve Personel Alımları.

Memorial Sağlık Grup’u 103 Tıbbi Birim 11 Hastane 2 Tıp Merkezi 1400 Yatak Kapasitesi ve 7000 Çalışanı ile Ülkemizin Önde Gelen Özel Sağlık Kuruluşudur.

İşe Alım Süreci ve İşleyişi

Memorial Sağlık Grubu’nda yeni personel ihtiyacı olduğunda internette ve/veya gazetelerde iş ilanlarımız yer almaktadır. Bu ilanları takip ederek Memorial Sağlık Grubu’ndaki iş olanaklarını öğrenebilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular arasından hastanemiz kriterlerine ve açık pozisyonlarımıza uygun olan adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Başarılı olan adaylar, önce İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.

Başvurabileceğiniz Memorial Hastaneleri

Memorial Şişli Hastanesi, Suadiye Tıp Merkezi, Etiler Polikliniği, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi, Özel Hizmet Hastanesi, Memorial Diyarbakır Hastanesi, Kayseri Hastanesi, Medstar Antalya Hastanesi, Medstar Topçular Hastanesi, Ankara Hastanesi, Diyarbakır Seyrantepe Hastanesi, Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Memorial Hakkında:

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2020’de kabul etmiştir.

Türkiye’yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ni alan (Joint Commission International) Türkiye’nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.

Memorial uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri,  modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Tüp Bebek, Genetik, Kalp – Damar Cerrahisi ve Organ Nakli gibi bölümleri ile uluslararası üne sahip olan Memorial; Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Robotik Cerrahi gibi branşlarda referans merkezidir.

Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de ülkemizi yurtdışında başarılıyla temsil etmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Acil Servis Hasta DanışmanıDiyarbakır, İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)Başvur
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisiİstanbul(Avr.)Başvur
Muhasebe Uzmanıİstanbul(Asya)Başvur
Hasta Bakım Görevlisiİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)Başvur
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Part Time)İstanbul(Avr.)Başvur
Kalp Damar Cerrahisi UzmanıDiyarbakırBaşvur
ERP Uygulama Sorumlusuİstanbul(Asya)Başvur
SAP – Süreç Geliştirme Uzmanıİstanbul(Asya)Başvur
Yazılım Destek Uzmanıİstanbul(Avr.)Başvur
Acil Servis HekimiAntalyaBaşvur
Dış İlişkiler ve Saha UzmanıİstanbulBaşvur
Üst Düzey Yöneticisiİstanbul AsyaBaşvur
İşletme Müdürüİstanbul TümüBaşvur
Marka İletişim Uzmanıİstanbul(Avr.)(Şişli), İstanbul(Asya)Başvur
Kadın Doğum Uzmanıİstanbul(Avr.) İstanbul(Asya)Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*