Milangaz İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

milangaz-logo

Milangaz İş Başvuru Formu

Milangaz İş Başvurusu yaparak Milangaz’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Milangaz iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Demirören Grubu yeni binyılda da Türkiye’nin çığır açan aktörlerinden birisi olmayı sürdürecek. Ülkemizi ve halkımızı küresel güçlerin düzeyine getirmek amacıyla her zaman ki gibi, yılmadan, yorulmadan çalışacağız. Bu, bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da en değerli hedefimiz ve vaadimizdir.

Milangaz LPG insan kaynakları yönetiminin hedefi; şirket vizyonu ve iş sonuçlarına ulaşmak için değer yaratan insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

İnsan kaynakları stratejimiz, faaliyet gösterilen sektörde dünya standartlarında insan kaynakları yönetimi anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir şirket olmaktır.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. 3000 grosta kaptanlık yapmaktayım lpg ve lng taşımacılıkta deneyimliyim tüm sertikalarım evraklarım sağlıkyoklamam tamam referansolarak turna gaz firmasından harun beyle temasa geçe bilirsiniz saygılarımla mobiltlf 0532 746 56 83

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.