Milsoft iş Başvurusu ve İlanları

milsoft-logo

Milsoft İş Başvuru Formu

Milsoft İş Başvurusu yaparak Milsoft’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Milsoft iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MilSOFT olarak bizler, özgün teknolojimizi geliştirmek, daima en iyi olmak için çalıstık. Dünyada az sayıda firmanın ulaşabildiği en üst seviye yazılım mühendisliği süreç olgunluk modeline (CMMI seviye 5) sahip olan ilk Türk firması biz olduk.
Sektörümüzde en iyi kariyer gelişimi ve öğrenme olanakları yaratmayı ilke edindik. Bu uluslararası yarışta bizim takımımızda yer almak, hem milli sistemlerimizin geliştirilmesinde hem de ihraç edilen yazılım projelerinde en yeni teknolojileri kullanarak gerçek mühendislik çözümleri üretmek, Türk mühendislerinin başarısını yeni ufuklara taşımak isteyen, kendine güvenen, başarıya inanan arkadaşları aramıza davet ediyoruz.
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. Slm ben yaklaşık 6 yıldır özel bir şirkette çalışıyorum şirketin maddi durumundan dolayı ayrıldım yaklaşık 20 yıldır inşaat piysasındayım alçı boya montalama parke ve kilit taşı ekibim var ağır vasıta ehliyetim var yurt dışında ve yurt içinde imkanlar müsaitse sizinle çalışmak isterim vahyettin deşdemir 0532 480 37 19 saygılarımla arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*