MMK Metalurji İş Başvurusu ve İş İlanları 2022

MMK Metalurji iş Başvurusu

MMK Metalurji İş Başvurusu yaparak MMK Metalurji’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda MMK Metalurji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
İnsan Kaynakları Politikası

En önemli varlığı insan olan MMK Metalurji şirketi stratejik düşünen, aktif, yetkin ve sorumluluk sahibi takım çalışanları yardımıyla şirketin potansiyelini yükseltmeyi arzu etmektedir.

İnsan kaynakları politikamız, personel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olup, çalışanların sürekli gelişiminin sağlanması için, personelin elde ettiği bilgi ve becerilerin etkili bir şekilde kullanılmasıdır.

Bu politikaya uygun olarak aşağıdakiler gerçekleştirilir:

Profesyonel ve kişisel bilgi ve becerilerin geliştirilmesi için sürekli olarak çalışanlarımıza eğitim ve kişisel gelişim imkanları sağlanması.

Etkili araştırma ve değerlendirme teknikleri kullanılarak, gerekli pozisyona en uygun adayın zamanında seçilmesi.

Kesin hedefler konulması ve sonuç değerlendirme sisteminin kullanılması yoluyla, çalışamlarda elde edilen başarılı sonuçlar nedeniyle ödüllendirme yapılması ve çalışanların daha yüksek verimliliğe ulaşmalarının desteklenmesi.

Çalışanlarımızın motivasyonu ve MMK Metalurji’ye bağlılıklarnın desteklenmesi.

Yönetim kadrosuyla çalışanlar arasında karşılıklı saygı atmosferi oluşturulmasıyla birlikte etik değerlerin uygulanması.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Müşteri Teknik Hizmetler UzmanıHatay
2Dilovası Genel İlanKocaeli
3Genel Başvuruİstanbul(Asya) +2 il daha

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*