Nexoff İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

nexoff

Nexoff personel alımı yapacak!

Nexoff iş başvurusu yaparak sizde Nexoff ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Nexoff personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Nexoff eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Nexoff insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1981 yılında, Adapazarı Çark Sanayinde faaliyete başlayan firmamız, 1995 yılında Özlem Çelik Büro Mobilyaları Tic. Ltd. Şti. unvanına kavuşmuştur. 2000 yılında E-5 karayolu üzerindeki fabrika binasına taşınmış ve 2007 yılında 2. fabrika binasını hizmete açmıştır.

Özlem Çelik Büro Mobilyaları NEXOFF markası ile  TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE belgelerine sahiptir.

Firmamız, sürekli büyüyen müşteri portföyü ile yurtiçi ve yurt dışında  birçok projeye imzasını atmıştır ve atmaktadır. NEXOFF, 13.589 m2 arazi üzerinde, 8.840 m2 kapalı alanı ile başta ofis mobilyaları olmak üzere, özel şirketler, okul, yurt, hastane, dershane, resmi daireler vb. projeli işlerde müşterilerine çözümler sunmaktadır.

NEXOFF, ürün Ağacı itibari ile VIP Masalar, Yönetici Masaları, Personel Masaları, Çalışma İstasyonları,Panel Sistemleri, Toplantı Masası,Banko ve Dolap serileri ile yeni ürün yelpazesine sahiptir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri ve çalışanları ile bir bütün olan, bu bütünün gelişmesi, büyümesi için sürdürülebilir gelişme bilinci ile misyon ve politikalarını sürekli gözden geçirmeyi benimseyen, bu düşünceyle ürünleri, hizmetleri, bunları ortaya çıkaran süreçleri sürekli iyileştirme amacında olan Özlem Çelik;

•  Ürün güvenirliği ve çevre bilincini, üretimin vazgeçilmez parametresi sayar.

•  Yenilikçilik ve verimlilik anlayışıyla teknolojinin bütün imkânlarını müşterilerine sunar.

•  Ürün geliştirme ve satış sonrasını, müşteri beklentilerindeki esas nokta görerek, üretim, satış ve sonrası prosesini buna göre düzenler.

•  Ürettiği hizmetin kalitesinin artmasındaki en önemli unsur olarak gördüğü insan kaynaklarının gelişmesini, istihdamını ve memnuniyetini sağlamak için çalışanlarını teknolojinin gelişen imkânlarından ve eğitimin araçlarından faydalanır.

•  Yeni hedefler belirleyerek, bunlara yönelik planlar yapar gerekli kaynaklarla hayata geçirir.

Özlem Çelik, gelişen dünya vizyonu doğrultusunda, güncel teknolojileri kullanarak, ürünlerini, müşteri beklentilerine ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle üretip sunma düşüncesi ile geliştirilebilir ve sürdürülebilir hizmet politikası benimsemiştir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.