Nextpharma İlaç Firması Personel Alım İlanı 2021

Nextpharma İlaç Hakkında

Nextpharma İlaç Tanıtım ve Pazarlama Ticaret A.Ş.

2009 yılında temelleri atılan ve Türk İlaç sektöründe öncü firmalar içerisinde yer alan Nextpharma, edinmiş olduğu tecrübeleri daima ileri götürme ilkesi ile yola çıkmıştır.

Türk ilaç piyasasına sunduğu ürünler ile kendini tanıtan ve kısa zamanda ilaç pazarında önemli pay edinen Nextpharma İlaç, bugün Türkiye genelinde 10 Bölge Müdürlüğü ve 500 kişiden fazla olan istihdamı ile geniş bir ailedir.

Yenilikçi ürün ve hizmetlerin yanı sıra sağlıklı büyüme anlayışıyla dünya standartlarında ilaçlar üretmek, cesur ve öncü girişimlerimizle sürekli yeni tedavi çözümleri keşfetmek, Avrupa’nın en hızlı gelişen, en geniş ve en kaliteli ürün portföyüne sahip, en iyi tedarikçi firması olma vizyonu olan Nextpharma’nın değerleri şu şekildedir;

İngiltere merkez li  dünya çapında yaklaşık 150 Ülkeye   hizmet veren 1.400’den fazla çalışana sahip bir ilaç firmasıdır. NextPharma’nın tüm sistemleri  müşteri hizmetleri, uyumluluk, kalite standartları ve rekabet gücü açısından sınıfının en iyisi olarak yönetilmektedir. Tüm sistemleri FDA  tarafından denetlenmektedir.

FDA: Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığına bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletler, veteriner aletleri ve kozmetiklerden sorumlu büro. FDA kısaltmasının açılımı U.S. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi” olarak ifade edilebilir.

NextPharma, dünya çapındaki tüm büyük ilaç pazarlarına tedarik sağlayan bir firmadır.


İnsan Sağlığı Önceliği
Kalitede Dünya Standardı
Marka Güvenilirliği
Etik Değerlere Bağlılık
Çevre Hassasiyeti
Yenilikleri ve Girişimciliği destekleme
İçsel iletişime önem verme
Başarıya Odaklanma

Açık Pozisyonlar:

  • Tıbbi Satış Mümessili
  • Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)

Üstteki Linkten Başvuruda Bulunabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*