Nexum Boğaziçi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Nexum Boğaziçi İş Başvuru Formu

Nexum Boğaziçi İş Başvurusu yaparak Nexum Boğaziçi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Nexum Boğaziçi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe alım süreci

Açık pozisyonlarımıza gelen tüm başvurular Nexum veritabanına kaydedilir. İşgücü planlaması doğrultusunda açılan pozisyonlar için veritabanımızdan araştırma yapılarak gerekli temel kriterleri karşılayan adaylar belirlenir ve işe alım süreci başlar.

Görüşmeler İnsan Kaynakları Departmanı tarafından organize edilir. Farklı departman ve pozisyonlar için görüşme süreci farklı ilerleyebilse de adaylarla İnsan Kaynakları Uzmanları’nın ve ilgili departmanların yöneticilerinin katıldığı en az iki görüşme yapılır.

Bu süreçte tüm adaylarımız kişilerarası ilişkiler kurma ve geliştirme, insiyatif alma, iletişime açık olma, kendini geliştirme, müşteri ve kalite odaklı olma yetkinlikleri ile değerlendirilir. Yöneticilerde aradığımız özellikler arasında ise takım ruhunu oluşturabilme, çalışanların gelişim ihtiyaçlarını tespit ederek, performans standartlarını belirleyip izleyerek onların bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik koçluk ve mentorluk becerileri gelir. Bu yetkinliklerle birlikte en önemli kriterlerimizden biri değerlerimize ve kurum kültürümüze uygunluktur. Yetkinliklerin yanı sıra yabancı dil bilgisi, teknik sınav, proje ve portfolyo değerlendirmesi yapılır.

Görüşmeler ve değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adaylarla ilgili referans kontrolleri yapılır. Hakkında olumlu referans alınan adaylar için İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi hazırlanır ve yazılı olarak sunulur. Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyon için değerlendirilemeyen adaylara mail yoluyla İnsan Kaynakları tarafından bilgilendirme yapılır ve başvuruları başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanında saklanır.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.