Novartis Türkiye İş Başvurusu ve İş İlanları

Novartis’de Çalışmak

Novartis, 1996 yılında İsviçre’nin Basel şehrinde kurulmuştur ve ilaç üretim sektöründe faaliyet göstermektedir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde hasta ve hastaneler için medikal ürün satışları yapan şirket, 31 Mart 2005 tarihinde Türkiye’deki üretim tesisini açmıştır. Kurtköy Üretim Tesisi 110 bin metrekara açık arazi üzerinde, 51 bin metrekare kapalı alanda bulunmaktadır.
Novartis, Kurtköy Üretim Tesisinde birçok farklı departmanı ile hizmet vermektedir. PU Katı Formları, Kalite Güvence, PU Efervesan ve Pastil Formlar, Mühendislik ve Teknik Hizmetleri, Tedarik Zinciri Bölümü, BPA, HSSE, IT, İnsan Kaynakları, İç Hizmetler departmanlarında çok sayıda personel görev almakta, güçlü bir istihdam olanağı sağlanmaktadır.

Novartis uluslararası bir şirket olduğu için personellerinin seçiminde genel şirket politikalarına öncelik veriyor. Doğru kişileri doğru işe yerleştirme şiarıyla şirket değer ve davranış kuralları doğrultusunda temel yetkinlikleri sağlayan adaylara ulaşmayı hedefliyor. Bunun için sonuç odaklı, yenilikçi, problem çözme yeteneği olan, liderlik özellikleri bulunan, güçlü iletişim becerilerine sahip kişilere ulaşmaya çalışıyor.

Açık Pozisyonlar ve Çalışma Koşulları Hakkında Bilgi

  • Kalite kontrol uzmanı: Şirketin geliştirdiği ürün ve hizmetlerin prosedürlere uygunluğunu, kalite standartlarını denetlemek, sürecin başarıyla ilerlemesini sağlamak.
  • Medikal ekipman uzmanı: Şirketin medikal ekipmanlarının tanıtımını ve bilgilendirmesini yapmak, satış stratejileri geliştirmek.
  • Biyomedikal sorumlusu ve yardımcısı: Şirketin ilgili ürünlerinin tüketiciye ulaşana kadarki sürecinin takibini yapmak, doğru mesajı doğru şekilde iletmek, mevcut teknolojileri etkin şekilde kullanmak.
  • Tıbbi satış temsilcileri: Sorumluluğunda bulunan bölgede paydaşlarıyla veya tedavi alanına yönelik iş planları oluşturmak, satış stratejileri geliştirmek.

Açık Pozisyonlar 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Kalite Güvence Uzmanı (Geçici)İstanbul PendikBaşvur
Taktik Planlayıcı İstanbul Pendik Başvur
Yaşam Döngüsü Yöneticisi İstanbul Pendik Başvur
İ.Kaynakları İş Ortağı İstanbul Pendik Başvur
Kıdemli İş Planlama Analisti İstanbul Pendik Başvur
Analitik Bilim ve Teknoloji. 
Merkez Uzmanı
İstanbul Pendik Başvur
İş Planlama Analistiİstanbul Asya Başvur
Bilimsel Analistİstanbul Asya Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*