Nuh Çimento İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

nuh-beton

Nuh Çimento personel alımı yapacak!

Nuh Çimento iş başvurusu yaparak sizde Nuh Çimento’ın gücünden güç alabilirsiniz. Nuh Çimento personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Nuh Çimento eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Nuh Çimento insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yalın ve modern organizasyon yönetim tarzını benimsemiş olan şirketimiz; hedefimize ulaşabilecek yapıda yaratıcılığa sahip ve işe uygun nitelikteki insan kaynaklarını, tamamen objektif değerlendirme kıstasları ile seçmektedir. Her bir çalışanımızın eğitimi ve gelişimi şirketimizde temel bir yönetici sorumluluğu olarak benimsenmiştir. Çalışanlarımızın performans planlarının değerlendirilmesi ile yatay ve dikey atamalarda fırsat eşitliği ve adaletin sağlanması temel prensibimizdir.

Tüm Grup Şirketlerimizde, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Enerji Verimliliği konularında yasal gerekliliklere tam uyum sağlanarak çalışanların farkındalıkları arttırılmaktadır.

Şirketimizin şeffaf ve yalın organizasyon yapısı içerisinde tüm çalışanlarımızın sorun, istek ve önerilerini üst kademelere rahatlıkla iletmektedirler. Yönetim kararları ile firma içi faaliyetler gibi konularda bilgi akışı ve güncelliği sağlanmaktadır.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*