Özel Anadolu Hastaneleri İş Başvurusu ve İş İlanları

Özel Anadolu Hastaneleri Hakkında:

1993 yılında; Kemer Bölgesinde ‘Özel Kemer Klinik’ adıyla hizmet vermeye başlayan; 1997 yılında ilk hastanesini “kalitede insan botyutu” hedefi ile yine Kemer Bölgesinde hizmete açan Anadolu Hastaneleri, yıllar içerisinde Antalya Bölgesinde ortaya çıkan gerek turizm sektörünün gerekse yerli halkımızın ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak Belek, Antalya Merkez, Side, Alanya, Serik ve Lara bölgelerinde olmak üzere toplam 7 hastanesini hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile hizmete sunmuştur. Antalya Anadolu Hastaneleri olarak, 1993 yılında adım attığımız bu yolda Antalya’nın önemli bir ihtiyacına cevap veren kapsamlı ve ileri teknoloji ile donatılmış ilk sağlık kuruluşu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Antalya Bölgesinde kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini; ulaşılabilir koşullarda, tüm yerli ve yabancı hastalara sunan Antalya Anadolu Hastaneleri olarak hedefimiz; teknolojik gelişmeleri, yeni tanı ve tedavi yöntemlerini takip ederek, hastalarımıza daha kaliteli ve güvenli sağlık hizmeti sunmaktır.

Anadolu Hastaneleri olarak hedefimiz; teknolojik gelişmeleri, yeni tanı ve tedavi yöntemlerini takip ederek, hastalarımıza daha iyi ve güvenli sağlık hizmeti sunmaktır. Hastanelerimiz; modern tıp teknolojilerini kullanarak, seçkin hekim ve sağlık personeli kadrosu ile hasta odaklı yaklaşımı ve kaliteyi ön planda tutan hasta memnuniyeti anlayışıyla sağlık hizmeti sunmak üzere yapılanmıştır.

2005 yılında hizmete giren Antalya Anadolu Hastanesi; yoğun bakım üniteleri tam donanımlı ameliyathaneleri ve laboratuvarları, gelişmiş radyolojik görüntüleme ünitesi ayrıca bünyesindeki tüm branşları tek çatı altında bulundurması ile Antalya’nın önemli bir ihtiyacına cevap veren kapsamlı ilk sağlık kuruluşu olmuştur. Bu özelliği ile kısa zamanda, bölgenin en fazla tercih edilen özel 3. basamak hastanesi konumuna gelmiş ve Kumluca’dan Gazipaşa’ya kadar Antalya’nın her noktasından ayrıca; Isparta, Burdur, Afyon, Denizli, Konya, Mersin gibi çevre illerden sevk almaya başlamıştır.

Anadolu Hastaneleri, tecrübeli yönetici kadroları, açık yönetim anlayışı, değerli hekim ve sağlık çalışanları ile bölgesinde ve turizm potansiyeli olan yabancı ülkelerde sürdüreceği büyümesine, sağlık turizmi alanında da devam edecek, bu sayede Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya’nın gelişimine ve tanıtımına önemli katkılar sağlayacaktır.

28 yıllık bu yolculukta, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini ulaşılabilir koşullarda, tüm yerli ve yabancı hastalara sunmuş olmanın gururunu taşımaktayız.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Yabancı Sigortaları UzamıAntalya(Merkez, Alanya, Kemer, Manavgat, Serik)Başvur
HemşireAntalya(Merkez, Alanya, Manavgat, Serik)Başvur
EbeAntalya(Merkez, Alanya, Kemer, Serik, Muratpaşa) Başvur
Depo ve Stok SorumlusuAntalya(Merkez) Başvur
Çağrı Merkezi GörevlisiAntalya Başvur
Eeg Teknisyeni / Teknikeri Antalya Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*