Özel Karadeniz Hastanesi iş Başvurusu ve İlanları

ozel-karadeniz-hastanesi-is-basvurusu

Özel Karadeniz Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Karadeniz Hastanesi İş Başvurusu yaparak Özel Karadeniz Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Özel Karadeniz Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KURULUŞ
Hastanemiz 07.11.1987 yılında oldukça geniş sayıya ulaşan doktorların kurduğu bir ortaklıkla Karadeniz Bölgesinin ilk özel hastanesi olarak halkımızın hizmetine açılmıştı.
DÖNÜŞÜM
2010 yılı başında, Özel Karadeniz Hastanesi, hastaneyi komple devralan ParsanGroup yönetiminde ve hekim yol arkadaşları ile birlikte hastanenin aynı ismi ile fakat kaliteli ve modern hizmet sunmak üzere hem inşai ve mimari alt yapısı ile hem de kaliteli hekim, ekip ve ekipman içerikleri ile tam bir modernizasyon çalışmalarına başlanmış ve büyük bir kısmı da kısa sürede tamamlanmıştır.
Şuan gelinen noktada, SGK nezdindeki puanlamada bölgenin “A” sınıfı hastanesi, her yıl yapılan Sağlık Bakanlığı denetimlerinden başarı ile çıkılmış “Kalite Yönetim Sistemi” standartlarına uygunluğu ve Sağlık Bakanlığı nezdinde onaylı “Bebek Dostu Hastane” olarak başarı ile büyümeye ve genişlemeye devam edilmektedir.
Bu modernizasyon çalışmaları devam ederken Sağlık Bakanlığı’nın tüm yasaları ve standartları çerçevesinde uygulanmakta olan hasta bakımı, halkımızın en üst düzeyde sağlık sorunları yanında, sosyal alanlarda da bizlerden yardım istenebilecek beklentilerine cevap verebilmek için de, ayrıca bir başvuru ofisi oluşturulmuştur.
Bu ofisimiz sizlere birçok yönde yardımcı olabilecek, Hasta Hakları, Hasta Şikayetleri ve hastane içerisinde hasta ve ziyaretçilerin uyması gereken kuralları sizlere açıklayacak ve suallerinize cevap bulabileceğiniz bir ofis olacak şekilde organize edilmiştir.
Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*