Özel Medipol Hastanesi İş Başvurusu ve İş İlanları

Özel Medipol Hastanesi personel alımı yapacağını bildirdi!

Özel Medipol Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Özel Medipol Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Özel Medipol Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özel Medipol Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özel Medipol Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kendini sağlığa adayan Medipol çalışanlarının en önemli amacı; “Medipol” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, Medipol’ü bulunduğu bölgede öne çıkarmış, sadece Türkiye’de değil, bulunduğu coğrafyanın önemli bir bölümüne iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir.

Hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle Medipol’ün hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz;

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz;

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK’a, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ
(MEDİPOL MEGA HASTANELER KOMPLEKSİ)

Türkiye’nin en büyük özel sağlık yatırımı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Medipol Üniversitesi ile gerçekleştirilen afiliasyon sonucu Medipol Üniversitesi Hastanesi olarak sağlık sektörüne dev bir adım attı.

Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile 150 milyon dolarlık bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi.

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi.

Açık Pozisyonlar 

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Hemşireİstanbul(Asya)(Pendik)Başvur
Radyoloji Raportörüİstanbul Medipol HastanesiBaşvur
Ebeİstanbul(Avr.)(Küçükçekmece)Başvur
Tıbbi Tercümanİstanbul(Avr.)Başvur
Periodontoloji Uzmanıİstanbul(Avr.)(Bağcılar)Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*