Özmaya Lesaffre İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Özmaya İş Başvurusu ve İşe Alım Şartları

1987 yılında kurulan Özmaya Sanayi A.Ş. ilk olarak 12 Temmuz 1988 yılında Ceyhan (Adana) Fabrikası’nda, fırıncılar için yaş maya üretimine başladı. Faaliyetinin başından beri Özmaya, ürettiği ürünün kalitesi, farklılığı, fiziksel ve kimyasal yapısı ve uygun koşullarda muhafazası ile çok iyi tanındı. Özmaya ürünleri, kalitesi ve dinamik dağıtım ağı ile Türkiye’nin tüm şehirlerindeki fırıncılar tarafından çok çabuk kabul gördü. Ocak 1992 yılında Lesaffre Grup’u, Özmaya Sanayi A.Ş.’nin (Ceyhan) %100 hissesine sahip olduktan sonra, Ağustos 1992 yılında da Amasya’da kurulu Safmaya Sanayi A.Ş.’nin %100 hissesini satın aldı.

Safmaya da gösterdiği sürekli iyileşme sayesinde hem yurtiçinde hem de yurtdışında çok hızlı kabul gördü. Her iki fabrika da ticari ve teknik prosedürler konusunda Lesaffre standartlarına uygun prosesleri anında uygulamaya başladı. 1994 yılında çok büyük yatırımlar gerçekleştirildi. İki fabrikaya da Avrupa ve Türkiye standartlarına uygun arıtma tesisleri kuruldu. Bir maya fabrikasına en iyi şekilde adapte edilmiş bu tesisler, en son teknolojiye sahiptir. 1995 yılında Amasya Fabrikası’nda ekmek katkı maddeleri üretimine, Ceyhan Fabrikası’nda ise ev tipi 42 gr Yuva Yaş Maya üretimine başlandı. 1996 yılında ise Amasya’da ilk kuru maya üretimi gerçekleştirildi. Özmaya ve Safmaya Şirketleri 2000 yılında birleştirilmiş ve birleşmeden sonraki şirketin adı Özmaya Sanayi A.Ş. olmuştur. Şirket Genel Müdürlüğü Ceyhan Fabrikası’nda çalışmaya devam etmektedir.

Özmaya insan kaynakları politikası

Lesaffre Grup’un Türkiye’deki kuruluşu olan Özmaya insan kaynaklarının doğru kullanımına oldukça önem vermekte ve en değerli yatırımın insan olduğuna inanmaktadır. Organizasyonel başarının anahtarı olarak insanı gören dev şirket insan kaynakları politikası şu şekildedir:

“Rekabette fark yaratmanın en temel ilkesi, bireylerin sahip olduğu nitelikleri, firma ve birey yararına kullanarak iki yönlü fayda sağlayabilmektir.”

Özmaya iş başvuru formu

Özmaya iş başvurularını çeşitli kariyer siteleri üzerinden yayınlamakta ve kendine uygun adayları bu sitelerdeki özgeçmişe göre değerlendirmektedir. Bu nedenle başvurmak istediğiniz kariyer sitesinde detaylı bir şekilde özgeçmiş oluşturmalı ve karşı tarafı etkileyecek bir ön yazı yazmalısınız. Bu sıraladıklarımız sizi diğer adaylardan çok daha ön plana çıkaracak ayrıca kariyer sitesi sizi işveren ile uyumlu gösterecektir. 

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Import Operations Specialistİstanbul (Asya)
Kadıköy
İnsan Kaynakları UzmanıKırklareli
Lüleburgaz
İK Analitiği Uzman Yardımcısı Kırklareli
Lüleburgaz

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*