Öznur Pres Makina İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

oznur-pres-makina-is-basvuru-formu

Öznur Pres Makina İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Öznur Pres Makina iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Öznur Pres Makina şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Öznur Pres Makina insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;

2000 yılı içerisinde armatür, musluk ve vana çeşitlerini “NSK” tescilli markasıyla müşterilerinin beğenisine sunmaya başlayan NSK ARMATÜR 2006 yılında ihracat yönünde de attığı adımlar ile yüksek kalitesi ile yerli ve yabancı piyasalarda seçkin markalar arasındaki yerini almış ve ülke sınırları dahilindeki pazar hedeflerini ise yedi yıl gibi bir süre içerisinde gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Deneyimli personeli ile Eskişehir organize sanayi bölgesinde en genç ve en modern makine parkı ve en son teknolojiye sahip kaplama tesisi ile yıllık 3 milyon armatür üreten NSK ARMATÜR ürünlerinin % 50’den fazlasını Kuzey Amerika’dan Avrupa’ya Rusya’dan Avustralya’ya Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden Türki Cumhuriyetlerine ve hatta Çin’e kadar 50’den fazla ülkeye ihraç ederek sektöründe göz doldurmaktadır.

Ayrıca Ülke geneline yayılmış yüzlerce seçkin satış noktası ile ürünlerini tüketicinin beğenisine sunan NSK ARMATÜR; dinamik satış ve pazarlama grubu ile dokuz ayrı bölgede bayilerine hizmet vermektedir.

Sahip olduğu uluslararası standartların gereğini yerine getirerek tam otomatik makinalarda en üst iş güveliği koşullarında yapılan kaplama süreci, sahip olduğu kurşunsuz armatür üretebilme becerisi ve şirket geneline hakim kalite yönetim felsefesi ile insan sağlığı ve çevreye olan duyarlılığını en üst düzeyde tutan NSK Ailesi değişim ve gelişime açık, başarı odaklı, ekip çalışması ve takım ruhuna sahip, kaynak ve zaman kullanımında etkinlik ve verimliliği bireysel görev edinmiş, insana ve çevreye duyarlı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek bireylerden oluşmaktadır.

Başvuru için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*