Pepsico iş Başvurusu ve İlanları

Pepsico iş Başvurusu ve İlanları:

Pepsico İş Başvurusu yaparak Pepsico’nun ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Pepsico iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

PepsiCo Türkiye İnsan Kaynakları Fonksiyonu

İnsan Kaynakları olarak biz, şirketimizin sürdürürülebilir performansını en üst düzeye çıkarmak üzere; işimizin, organizasyonumuzun ve çalışanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir, ve proaktif çözümler geliştirerek, hem kişisel hem de organizasyonel gelişimi en üst seviyeye yükseltmeye yönelik faaliyet gösteriyoruz.

PepsiCo , İnsan Kaynakları Fonksiyonu’nu, stratejik bir iş ortağı olarak gören ve iş ile ilgili kararları aktif olarak yönlendiren bir fonksiyon olarak konumlandırılmıştır. PepsiCo olarak, “her zaman sonuç, ama önce insan” ilkesi ile yaşayan bir şirketiz. PepsiCo dahilinde uygulanan İnsan Kaynakları süreç araçları, birçok alanda “Best Practice – En İyi Uygulama” niteliği taşımaktadır. Bizler de PepsiCo Türkiye olarak hem çalışanlarımız hem de şirketimiz açısından maksimum fayda sağlayacak şekilde, öncelikle bu global araç ve sistemleri eksiksiz uygulamaktayız. Bunun da ötesinde, yerel piyasa koşulları, kültürel faktörler veya organizasyonel ihtiyaçlardan kaynaklanan her alanda, lokal araçları da geliştirip hayata geçirmekteyiz.

İşveren Markamız – Olanaklarımız

İşveren Marka Önermemiz “Olanaklar” ile, çalışanlarımıza ve adaylarımıza sunduğumuz fırsatları, şirketimizdeki gelişime yönelik programları, yönetim kalitemizi ve iş yapış şeklimizi daha iyi iletme ve anlatma fırsatı buluyoruz.

Olanaklar, PepsiCo gibi saygıdeğer ve büyük bir işverenin, sunduğu fırsatlar ve bu fırsatlar doğrultusundaki “Büyük Beklentiler”ini tanımlar.

  • Adaylarımızdan büyük beklentilerimiz var. Adaylarımız, gelecekte büyümemizi hızlandıracak ve PepsiCo Türkiye’nin iş yapış şeklini destekleyecek kişilerdir.
  • Çalışanlarımızdan büyük beklentilerimiz var. Çalışanlarımız, fikirleri ve çalışmalarıyla operasyonumuzu var eder ve her geçen gün bir öteye götürür, bunu yaparken de Fayda Gözeten Performans vizyonumuzu ve değerlerimizi yaşarlar. PepsiCo çalışanları, tüm bunlar ile hem kendileri hem çevreleri / toplum için doğru ve üstün nitelikte bir şey yapmanın verdiği hazzını gün be gün yaşarlar.

Açık Pozisyonlar:

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Müşteri TemsilcisiTürkiye GenelBaşvur
Soğutucu Teknisyeniİstanbul(Avr.)Başvur
Verimlilik Süpervizörüİstanbul(Avr.)Başvur
Müşteri Geliştirme Uzmanıİstanbul(Avr.)Başvur
VMI Tedarik Zinciri Sorumlusu (5/6 ay için)İstanbul(Avr.)Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*