Perfetti iş Başvurusu ve İş İlanları 2022

PERFETTİ VAN MALLE:

Perfetti Van Melle dünya çapında 150’den fazla ülkede şekerleme – sakız üretimi ve dağıtımı yapan özel bir şirkettir. Şirket, Mart 2001’de Perfetti S.p.A. ve Van Melle BV’nin birleşmesi ile kurulmuştur. Grup, Haziran 2006’da İspanyol şirketi Chupa Chups’u alarak, dünyanın en büyük üçüncü şekerleme (şekerleme+sakız) grubu konumunu güçlendirmiş ve küresel şekerleme piyasasının en büyük oyuncusu haline gelmiştir. Şu anda dünyanın en büyük üçüncü, başlıca Asya pazarlarında ise birinci şekerleme grubudur. Perfetti Van Melle, dünya çapındaki 17.600 çalışanı ve 38 şirketiyle gerçek bir küresel şirkettir: Asya Pasifik Bölgesinden, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya tüm pazarlarda faaliyet göstermektedir. Şirketin genel merkezi Amsterdam, Hollanda’da bulunmaktadır. Markalarının birçoğu, beş kıtada bilinen ve yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Mentos, Frisk, Fruittella, Alpenliebe, Golia, Happydent, Vivident, Big Babol, Airheads, Chupa Chups ve Smint.Bu küresel markalara ek olarak, Perfetti Van Melle popülaritesi bireysel, yerel ve bölgesel pazarlara dayanan geniş bir ürün serisi sunmaktadır. Yerel pazarların farklı talep ve olanaklarına uygun yeni ürünler ve ya versiyonlar ve tatlar geliştirme becerisi Perfetti van Melle’nin başarısının anahtarlarından biridir.
Perfetti Van Melle, Mart 2001’de Perfetti SpA ve Van Melle B.V.’nin birleşmesi ile kurulmuş olup; bu iki şirket 1979’dan bu yana pek çok ülkede birlikte çalışmaktaydı. Daha sonra, 1991 yılında, Perfetti ortak çıkarları doğrultusunda Van Melle’in %37’lik hissesini satın aldı. Bu işlem, daha en başından kazançlı olacak ve Ocak 2001’de Perfetti’nin Van Melle’in tüm hisselerini almasına dek giderek güçlenecek bir ortaklığın henüz yalnızca ilk adımıydı. PVM, Temmuz 2006’da popüler Chupa Chups ve Smint markalarıyla tüm dünyada ünlenmiş bir aile şirketi olan İspanyol Chupa Chups’un %100 hissesini satın aldı. Bu satın alım Grubun şekerleme pazarındaki liderlik konumunu daha da güçlendirdi. Olgun ve gelişmekte olan pazarlardaki satış potansiyelini artırdı.

Perfetti İnsan Kaynakları:

Türkiye; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı sakız ve şekerleme sektöründe bizi zirveye taşıyan en önemli değerimiz çalışanlarımızdır. İnsan Kaynakları Yönetimi; şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı ve PERFETTI VAN MELLE çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Career Kitchen Young Talent For Human Resourcesİstanbul(Avr.)
2Career Kitchen Young Talent For Industrial Op..İstanbul(Avr.)
3Distribütör Satış Yöneticisi (İstanbul)İstanbul (Tümü)
4Distribütör Satış Yöneticisi (Erzurum)Erzurum
5Production Planning Engineerİstanbul(Avr.)
6Career Kitchen Young Talent For Process & Tech.İstanbul(Avr.)
7Career Kitchen Young Talent For Supply Chainİstanbul(Avr.)
8Career Kitchen Young Talent For Salesİstanbul(Avr.)
9Distribütör Satış Yöneticisi (Sakarya)Sakarya +1 il daha
10Career Kitchen Young Talent For ITİstanbul(Avr.)
11Career Kitchen Young Talent For Marketingİstanbul(Avr.)
12Kalite Kontrol Sorumlusu ( Belirli Süreli )İstanbul(Avr.)
13Career Kitchen Young Talent For Financeİstanbul(Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*