Polat Yol Yapı İş Başvurusu ve İş İlanları 2022

Polat Yol Yapı iş Başvurusu ve İlanları

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Polat Yol Yapı iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Polat Yol Yapı şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Polat Yol Yapı insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;

Polat Yol Yapı San. ve Tic. A.Ş. nin kurulduğu 1975 yılından bugüne kadar elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübeler, oluşturduğu kurum kültürü ve sıkı sıkıya sarıldığı değerleri, mali ve teknik altyapısı, ulusal pazardaki konumunu uluslararası arenaya taşımasını ve dünya çapında tercih edilen bir firma olma yolunda hızla ilerlemesini sağlamıştır.

Geleneksel ile modern unsurların bileşimi

Şirketimiz, geleneksel unsurlarla bütünleşmiş kurumsal yönetim yaklaşımı ile öne çıkmakta; ulusal ve uluslararası arenada tercih edilen bir marka haline gelmektedir. Ailemizin üç farklı kuşağı ve işinin en iyisi profesyonelleri bir çatı altında harmanlayabilen şirketimiz, hedefe yönelik organizasyonu, kurumsal yönetim yaklaşımı ve geniş makine parkı ile uluslararası iş çevrelerinde takdirle izlenen güçlü bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.

Gücümüzün Kaynağı

Gücümüzü her şeyden önce sahip olduğumuz değerlerden almaktayız. Bunun yanında profesyonel yönetim ekibimiz ve tüm çalışanlarımız, makine parkımız, güçlü mali yapımız, en yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, standartlara dayalı, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğa odaklı politikalarımız gücümüzün kaynağını oluşturmaktadır.
Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Harita Mühendisiİstanbul/(Tümü)
2Yurtdışı Teknik Ofis MühendisiAzerbaycan
3Yurtdışı Toprak İşleri ŞefiUganda

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*