Polisan Holding iş Başvurusu ve İlanları

polisan-holding

Polisan Holding İş Başvuru Formu

Polisan Holding İş Başvurusu yaparak Polisan Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Polisan Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışma Saatleri ; 08.30-18.00
İzin Politikası ; İzin politikası İş Kanunu doğrultusunda uygulanmaktadır.
Ücret Politikası ; Sabit ücret olarak 12 maaş ödenmektedir. Yılda bir kez ücret artışı ayarlaması yapılmaktadır. Satış ekiplerinde belirlenen hedefler doğrultusunda performansa bağlı prim uygulaması bulunmaktadır.
Sağlık Sigortası ; Çalışanlara özel sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası yapılmaktadır.
Yemek ve Servis Olanakları ; Bostancı ve Dilovası’nda çalışan personelimiz için servis olanağı mevcuttur. Öğle yemeği yemekhanelerimizde verilir. Satış ekibine öğle yemeği için aylık yemek fişi verilmektedir.

İşe Alım

Polisan Holding bünyesindeki şirketlerimizin insan kaynağı ihtiyaçları, kısa ve orta vade stratejik hedefler doğrultusunda karşılanır. Şirketlerimize eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, değerlerimizi benimseyip yaşatacak insan kaynağının kazandırılması hedeflenir. İşe alımda holding yetkinliklerine uygun ve gelişim potansiyeli olan kişiler seçilir.

Staj Başvurusu

Polisan Holding ve Grup Şirketleri bünyesinde üniversite, yüksekokul ve teknik lise öğrencilerine, eğitim süresince edindikleri teorik bilgileri uygulayabilmeleri için staj imkanı sağlanmaktadır. Stajyer alınacak bölümler ihtiyaçlar doğrultusunda planlanmakta olup, bölümlerin taleplerine ve gereksinimlere göre kontenjan belirlenmektedir.
Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*