Pratiker iş Başvurusu ve İlanları

Pratiker-logo
Pratiker İş Başvuru Formu

Pratiker İş Başvurusu yaparak Pratiker’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Pratiker iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikası
Praktiker Türkiye İnsan Kaynakları politikası ve buna bağlı uygulamaların işaret ettiği tek bir yön var: Değer yaratma ve kazandıran birliktelik temeline oturtulmuş olan insan kaynakları politikası çerçevesinde, işe alımdan performans yönetimine, eğitimden ücret yönetimine kadar tüm uygulamalarda bu politikayı hayata geçiren ve pekiştiren adımlar atılmaktadır.
Şirketimizde işe alımlar yetkinlik bazlı yapılmaktadır. Mülakatlarda adayın deneyimlerinin yanı sıra becerileri, yetenekleri, motivasyonu ve değerleri değerlendirilir. Praktiker temel yetkinliklerine dayanan sistemimizde, açık pozisyonlar şirketin vizyonu, misyonu, hedef ve kurum kültürüne uygun temel yetkinlikler ile işe/pozisyona ait özel yetkinliklere göre seçilmiş en uygun aday ile doldurulmaktır.
Praktiker Türkiye, değer yaratma ve kazandıran birliktelik ideolojisine uygun olarak, tüm çalışanlarının dahil olduğu Performans Yönetim Sistemini uygulamaktadır. İş teknik, kişisel yetkinlik, bilgi beceri ve hedef ölçümlerine göre şekillenen sürecimizde çalışanların performansları 6 ayda bir ölçümlenmekte ve sistem çıktılarına göre çalışanların kariyer planlamaları, gelişim süreçleri planlanmaktadır.
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.
 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*