Roman İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

roman

Roman personel alımı yapacak!

Roman iş başvurusu yaparak sizde Roman’ın gücünden güç alabilirsiniz. Roman personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Roman eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Roman insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İlk mağazasını 1980 yılında Nişantaşı’nda açan ROMAN, o günden bu yana Türkiye’nin önde gelen Moda Bayan Hazır Giyim kuruluşlarından biri olmuştur.

Vizyonumuz:Dünya modasını etkileyen uluslar arası kimlikte öncü bir marka olmak.

Misyonumuz:Kurulduğu günden bu yana, yaptığı farklı atılımlar ve öncü kimliğiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak değerler yaratarak, sektörün gelişmesine yerel ve uluslar arası alanda katkılar sağlamak.

ROMAN, 1990 yılından sonra uygulamaya başladığı strateji ile tekstil sektöründe mağazacılık anlayışına yeni bir boyut getirmiştir.İstanbul’da 4, Adapazarı’nda 1, Ankara’da 1, İzmir’de 1, Antalya’da 2, Bursa’da 2, Kayseri’de 1 mağazası bulunan ROMAN Türkiye genelinde sekseni aşan satış noktası ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Ayrıca Gürcistan, Azerbeycan ve Kazakistan’da 3 mağazası bulunan ROMAN 20 ülkede 60’a yakın noktaya markasıyla ihracat yapmaktadır.

Ülkemiz piyasasının önde ve takip edilen moda kuruluşu olan ROMAN yurtdışı ve içi mağazalar zincirini arttırmak ve ‘HER İLDE BİR ROMAN’ stratejisi ile daha geniş kitleleri memnun etmek istemektedir.

VİZYONUMUZ;

“DÜNYA KADIN GİYİM SEKTÖRÜNDE TASARIM GÜCÜ YÜKSEK MARKALAR ARASINDA YER ALMAK VE TÜRKİYE’DE SEKTÖRE YÖN VEREN MARKALARDAN BİRİ OLMAK.”

MİSYONUMUZ;

“KALİTELİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM ANLAYIŞIYLA, TÜKETİCİNİN HAZIR GİYİM ALANINDA YENİLİKÇİ VE TASARIM GÜCÜ YÜKSEK BİR MARKAYA ERİŞİMİNİ SAĞLAMAK.”

Buradan açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*