Seçil Kauçuk İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

seçil-kauçuk

Seçil Kauçuk personel alımı yapacak!

Seçil Kauçuk iş başvurusu yaparak sizde Seçil Kauçuk’ın gücünden güç alabilirsiniz. Seçil Kauçuk personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Seçil Kauçuk eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Seçil Kauçuk insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

SEÇİL KAUÇUK, 1983 yılında, güneş enerjisi bağlantı elemanları yan sanayi, pazarlama ve imalat şirketi olarak kuruldu. 1987’de üretim alanına bir yenisini daha ekleyerek, plastik pencere doğrama fitilleri üretimine başlayan SEÇİL KAUÇUK, kuruluşundan bu yana sağlıklı ve hızlı bir büyüme kaydetti.

Bugün geldiği noktada SEÇİL KAUÇUK, Mersin Limanı’na 28 km. uzaklıkta bulunan 12.000 m²’si kapalı 20.000 m² alan üzerinde faaliyetini sürdüren, kauçuk endüstrisinde entegre bir tesis konumuna ulaştı.

Yeterli teknik kadro ve teknolojiye uygun ekipmanlar sayesinde, gıda sektöründen endüstriyel alanlara varıncaya kadar birçok sektöre üretim yapan ve başta EPDM olmak üzere NBR, NR, SBR, CR, Silikon, Viton ve Butil gibi kauçuk türlerini de çalışan Seçil Kauçuk’un üretim grupları şu 3 ana başlık altında toplanabilir:

1. PVC-Alüminyum Grubu: Kapı ve pencere sistemlerinin ses, ısı ve toz izolasyonlarında kullanılan ve sayısı binlerle ifade edilen çeşitlilikteki EPDM fitiller.

2. Endüstri Grubu: Ahşap doğrama fitilleri, süngerli fitil, merdiven lastiği, dilatasyon contaları, prefabrik yapı fitilleri… Çamaşır ve bulaşık makineleri ile elektrikli süpürge, buzdolabı vb. beyaz eşyalarda kullanılan sızdırmazlık fitilleri, pompa bağlantı contaları ve bunlara bağlı hortum grupları.

3. Fitings Grubu: Büyük oranda güneş enerjisi bağlantı elemanları olmak üzere, lastik T, manşon, dirsek, körtapa vb. elemanlar.

ISO 9000 kalite standartlarında üretim ve otomasyon gerçekleştiren ve üretimini kendine ait laboratuarlarda 30 ayrı kalite noktasında 300 parametre ile denetleyen SEÇİL KAUÇUK’ un 20.000 ton /yıl hamur işleme kapasitesi, 10.000 ton/yıl fitil işleme kapasitesi ve 1.000 ton/yıl enjeksiyon ve pres (yedek parça) işleme kapasitesi vardır.

Yurtiçinde Akdeniz ve Doğu Anadolu, Marmara, İç Anadolu ve Ege olmak üzere. 4 ‘bölge koordinatörlüğü’ bulunan Seçil Kauçuk’unayrıca, Rusya, Ukrayna ve Polonya’da ‘şubeleri’; Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Fransa, Avusturya, Romanya, Yunanistan, Mısır, Ürdün, İran, Kazakistan ve Türkmenistan’da ‘distribütörlükleri’, Almanya ve Çin’de ise ‘home office’leri vardır.

Başvuru formu için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*