Şişecam İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Şişecam İş Başvuru Formu

Şişecam, Türkiye’nin cam ihtiyacını karşılamak amacıyla İstanbul’un Paşabahçe semtinde 4 Temmuz 1935’te kurulan cam fabrikasıdır. Fabrikanın bu semtte kurulmasıyla birlikte Paşabahçe semti cam üretimi ile anılır olmuştur.

Şişecam Topluluğu ana faaliyet alanları cam ve kimyasal üretimi olan bir sanayi topluluğudur.

Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Şişecam, Türkiye’de ve dünya çapında faaliyet gösteren bir cam üretim şirketidir. Şirket, kaliteli ürünler üretmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için çalışanlarına büyük önem verir. Bu nedenle, Şişecam iş başvuru süreci oldukça ayrıntılı ve seçici bir şekildedir.

Şişecam iş başvurusu, resmi internet sitesi üzerinden yapılır. İlgili sayfada, mevcut açık pozisyonlar listelenir ve başvuru formunu doldurmak için bir bağlantı verilir. Başvuru formunu doldurduktan sonra, başvuru dosyanız incelenir ve uygun görülen adaylar arasından bir ilk el sınavı yapılır. Bu sınavdan geçen adaylar, yapılacak ikinci bir sınav ve mülakat süreciyle değerlendirilir.

Şişecam, çalışanlarına işyeri içi eğitimler ve mesleki gelişim fırsatları sunar. Ayrıca, çalışanların sağlık ve sosyal güvenlik hakları da yerine getirilir. Şişecam çalışanları, hafta içi 5 gün çalışma şeklinde bir çalışma düzenine sahiptir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Sales Performance Assistant Supervisor Uzaktan Çalışmaİstanbul(Asya)
Tuzla
2Satınalma Destek Yetkilisi Uzaktan Çalışmaİstanbul(Asya)
Tuzla
3İş Yeri HekimiKırklareli
Tekirdağ
4Lojistik Sorumlusu (Tedarik Lojistiği) Uzaktan Çalışmaİstanbul(Asya)
Tuzla
5Bölge Analitik Destek TeknisyeniAnkara
Polatlı
6Müşteri İlişkileri ve Sipariş Yönetimi Sorumlusuİstanbul(Asya)
Tuzla

Daha fazla Şişecam İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*