Şölen Çikolata iş Başvurusu ve İş İlanları 2022

ŞÖLEN ÇİKOLATA

Türkiye’nin cesur ve yenilikçi şirketlerinden Şölen, doğduğu topraklardan kazandığını cesur yatırımlar ve sağladığı istihdamla yine bu topraklara verme ilkesiyle ülkesi ve toplum için katma değer yaratmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
1989 yılında Gaziantep’te kurulan Şölen, 32 yıllık tecrübesiyle atıştırmalık, çocuk ürünleri, hediyelik ve ikramlık ürünler kategorilerindeki zengin ürün portföyü ile hizmet vermektedir. Şölen, yenilikçi vizyonuyla gıda güvenliği, hijyen ve kaliteyi odağına alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Biscolata, Ozmo, Milango, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi dünya çapında önemli başarılara ulaşmış markaları bünyesinde bulunduran Şölen, 200’ün üzerinde ürün çeşidini Amerika’dan Belçika’ya, Japonya’dan Maldivler’e kadar 120’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Şölen’in ayrıca Dubai, Cezayir, Azerbaycan, Amerika, Suudi Arabistan, Almanya ve İngiltere’de bölge ofisleri; Levant Bölgesi, Kanada, Çin, Latin Amerika’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

İki bin 300’den fazla çalışan kadrosuyla faaliyet gösteren Şölen’in, Türkiye’nin Çikolata Fabrikası olarak adlandırılan endüstri 4.0 donanımı ve ileri teknolojisiyle dünyanın sayılı tesisleri arasında yer alan Gaziantep fabrikası ile İstanbul’da bulunan tesisinde, toplam 210 bin metrekarelik alanda yıllık 330 bin ton üretim kapasitesi bulunmaktadır.

Şölen ayrıca, İstanbul ve Gaziantep’te yer alan Ar-Ge merkezleriyle, Türkiye gıda sektöründe tek tüzel kişilikte ve 2 farklı lokasyonda Ar-Ge merkezine sahip ilk kuruluştur.

Bayramlardan özel günlere, günün her anın farklı damak tatlarına uygun lezzetleriyle hayatı tatlandıran Şölen, yaşanılan her anı kutlamaya dönüştürmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

ŞÖLENDE KARİYER:

Şölen’in dinamizmine, yenilikçiliğine ve motivasyonuna uyum sağlayacak, heyecanına ortak olacak en doğru adayları belirlemeyi ve işe almayı amaçlıyoruz. İşe alım sürecinde bütün adaylarımız, pozisyona göre fonksiyonel yetkinliklerinin yanı sıra “Yenilikçilik ve Yaratıcılık, Başarı ve Sonuç Odaklılık, Analitik Düşünme” gibi temel yetkinliklerimiz ile değerlendirilmektedir. Yetkinliklerin beraberinde adayların mesleki ve teknik bilgileri de ölçülmektedir. Kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk, sürecin tümünde dikkate aldığımız en önemli kriterlerdir.

Telefon ile mülakata çağrılan adaylara; ilgili pozisyonlar için İngilizce Seviye Tespit Sınavı, Kişilik Envanteri ve Yetkinlik Bazlı Mülakat uygulanmaktadır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından mülakat süreci olumlu olarak değerlendirilen adaylara, ilgili müdür ve direktör seviyesinde “Teknik Bazlı Mülakat” gerçekleştirilmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Üretim Bakım Uzman Yardımcısı – GaziantepGaziantep
2AR-GE Uzman Yardımcısı – GaziantepGaziantep
3İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı – Silivriİstanbul(Avr.)
4İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı-GaziantepGaziantep
5Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – AnkaraAnkara
6Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – AydınAydın
7Gk Saha Satış Yöneticisi / Zonguldak – KarabükKarabük +1 il daha
8Export Customer Services Executiveİstanbul(Avr.)
9Lojistik Sorumlusu (İstanbul Silivri)İstanbul(Avr.)
10Üretim Uzman Yardımcısı – GaziantepGaziantep
11Proses Kontrol Teknikeri – Silivriİstanbul(Avr.)
12Export Customer Services Specialistİstanbul(Avr.)
13Müşteri Şikayetleri Yönetimi Uzman Yardımcısıİstanbul(Avr.)
14Kalite Güvence Uzmanı (Gaziantep)Gaziantep
15Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – İstanbulİstanbul (Tümü)
16Bütçe ve Raporlama Uzmanıİstanbul(Avr.)
17Organize Kanal Satış Temsilcisi – AnkaraAnkara
18Assistant Brand Managerİstanbul(Avr.)
19Yatırım ve Projeler Uzmanı – GaziantepGaziantep

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*