Sun Tekstil İş Başvurusu

sun-tekstil-is-basvurusu

Sun Tekstil İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Sun Tekstil iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Sun Tekstil şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Sun Tekstil insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Sun Tekstil firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi Torbalı’da bulunan Sun Tekstil bugün yıllık 15 – 18 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasındadır. İspanya ve İngiltere ofislerindeki güçlü tasarım ve Türkiye’de bulunan kumaş geliştirme ekibi ile Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya’da Inditex grubu ve İngiltere’de Next, M&S , Tesco , Topshop , Dorothy Perkins ve Sainsbury için üretim yapmaktadır. Kumaşlarının büyük kısmını 30 ton/gün yuvarlak örgü kumaş ve boya üretim kapasiteli kardeş şirketi Ekoten’den tedarik eden Sun Tekstil 4 ile 6 hafta arası termin ile çalışmaktadır.

Açık Pozisyonlar:


Pozisyon
Şehir/Ülke Firma Adı
KUMAŞ SATINALMA SORUMLUSU İzmir Sun Tekstil
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ASİSTANLIĞI İzmir Sun Tekstil A.Ş.
Konfeksiyon Kalıp Sorumlusu İzmir Sun Tekstil
Mağaza Satış Danışmanı – Uşak Uşak Jimmy Key
Tekstil Mühendisi İzmir Ekoten Fabrics
Mağaza Satış Danışmanı – Uşak Uşak Jimmy Key
Satış Danışmanı – Antalya Antalya Sun Tekstil

Başvuru için tıklayınız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*