Sütaş İş Başvuru Formu ve İlanları 2023

Sütaş İş Başvuru Formu

Biz Sütaş’ta Tutkumuzu Paylaşacak İyi İnsanlar Arıyoruz

Biz Sütaş’ta, insanın özündeki ve sütün doğasındaki iyiliğe inanıyor, sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkumuzu paylaşacak “iyi insanları arıyor, onları çalışma arkadaşımız olarak görmek istiyoruz.

Yaptığımız işe büyük bir sevgi, bağlılık ve saygı duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri, hep en iyiyi yapmayı hedefliyor ve sütten kazandığımızı yine süte yatırıyoruz.

İşimizi aslında “iş” olmaktan çok bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Bireylerin yaşam kalitelerini artıran, onlara sağlık ve mutluluk veren, doğal ve lezzetli süt ürünlerini her yaştaki insana ulaştırma çabamız en büyük sorumluluğumuz. Her birimiz, yaptığımız işle, toplumun “iyi ve sağlıklı bir yaşam” sürmesi için önemli bir rol üstleniyoruz. Bu bilinç, bizim için en önemli motivasyon kaynağı.

İş ortamımızda, çok değerli profesyoneller ve daha önemlisi çok “iyi inşanlar ile çalışıyoruz. Birbirimize destek oluyor, yardım ediyor, ortak aklın gücüne inanıyoruz.

KISACA SÜTAŞ

1975 yılından beri sadece süt ve süt ürünlerine odaklı olarak faaliyet gösteren Sütaş, Türkiye, Makedonya ve Romanya’daki 4 tesisinde, yılda 700 milyon litrenin üzerinde süt işlemekte ve tüketicilerine 75 çeşit ürün sunmaktadır. Türkiye’de her dört hanenin üçünde tercih edilen Sütaş, süt ve süt ürünleri sektörünün lider markasıdır. 5000’den fazla kişiye doğrudan istihdam sağlayan Sütaş, 2013 yılında 1,9 Milyar TL ciro ile İSO 500 Listesi’nde 51. sıradadır.

Sütaş, Ottan Sofraya iş modeli ile ineklerinin yediği ottan sofralara ulaşan ürünlerine kadar, bütün süreci yönetmekte ve denetlemektedir. Ürünlerinin doğallığının ve kalitesinin güvencesi olan bu modelin gereği olarak Sütaş, üretim tesislerinin yanı sıra; eğitim merkezleri, uygulama çiftlikleri, damızlık yetiştirme çiftlikleri, yem fabrikaları, geri kazanım ve enerji tesislerinden oluşan bütünleşik bir yapı ile faaliyet göstermektedir. Bölgesel ihracat stratejisi çerçevesinde Sütaş, Ortadoğu başta olmak üzere Türki Cumhuriyetlere, Kuzey Afrika ve ABD’ye 15,5 milyon dolarlık ihracat yapmaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Elektrik Teknisyeni – AksarayAksaray
Bakım Mühendisi (Karacabey)Bursa
(Karacabey)
Kalite Kontrol Laborantıİzmir
Kalite Kontrol Uzmanı – Mikrobiyoloji (Aksaray)Aksaray
Yazılım Geliştirme Uzmanı (Mobil Uygulamalar)İstanbul(Asya)
Distribütör Satış Yöneticisi – BitlisBitlis
Distribütör Satış Yöneticisi – ÇorluEdirne
İnsan Kaynakları Müdürü – Satışİstanbul(Asya)
Kategori Finansal Analiz Uzmanıİstanbul(Asya)
Ev Dışı Kanalı Satış Yöneticisi – AntalyaAntalya
İş Yeri HekimiBursa
Yem Üretim YöneticisiAksaray
Üretim Yöneticisi – Bursa, KaracabeyBursa
Bordro Yöneticisiİstanbul(Asya)
Bilgi Güvenliği Uzmanıİstanbul(Asya)
Çiftlik ElemanıBursa
(Karacabey)
Gıda Üretim ElemanıBursa
Karacabey
Mustafakemalpaşa
Dolum ve Paketleme Ekipmanları Teknikeriİzmir
Tire

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*