Teknede doğum günü partisi mi düzenlemek istiyorsunuz?

teknede-dogum-gunu-partisi-mi-duzenlemek-istiyorsunuz
Sevdiğinize, ailenizden birine ya da kendinize bir doğum günü partisi düzenlemek istiyor, değişik bir fikir mi arıyorsunuz? Siz de klasik partilerden sıkıldıysanız, değişik ve yeni bir fikir arayışına girdiyseniz size harika bir önerimiz var. Neden teknede doğum günü partisi yapmıyorsunuz?
Sevdikleriniz için teknede sürpriz bir parti hazırlayabilir, onları mutlu edebilirsiniz. Sizin için özel konseptler hazırladığımız teknelerimizde doğum günü partisi yapmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz kadar kişiyi partinize davet edebilirsiniz, sizler için en uygun teknemizi hizmetinize sunacağız. Hemde çok uygun fiyatlarla.
Nasıl Tekne Kiralayabilirim?
‘Nasıl tekne kiralayabilirim?’ gibi sorularınıza hemen yanıt verelim. Öncelikle yapmanız gereken şey bir konsept belirlemek. Kaç kişilik parti düzenleyeceksiniz, yemekli mi olacak yoksa kendi yemeklerinizi dışarıdan mı getireceksiniz? Canlı müzik ister misiniz? Yoksa her teknede mevcut olan müzik setlerimizi kullanarak dilediğiniz müziği mi çalmak istiyorsunuz? Bütün bu soruların cevaplarını aklınızda belirginleştirdikten sonra bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde sizler için en uygun konseptleri hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
WebTeknesi özel isteklerinize göre fiyat belirlemektedir. Örnek vermek gerekirse yemekli bir parti organizasyonu yemeksize oranla fiyat farkı ortaya çıkarır. Teknelerimiz belli yerlerden hareket etmeye başlamaktadır. Eğer teknenin islediğiniz yere getirilmesini istiyorsanız bu da ekstra fiyat gerektiriyor. Teknede doğum günü partisi rezervasyonu yaptırmak isteyen müşterilerimizin organizasyon ücretinin yarısını ödemeleri gerekmektedir. Teknelerimizi istediğiniz süre kadar kiralayabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur. Fakat minimum olarak 2 saatliğine kiralayabilirsiniz.
Siz de muhteşem bir doğum günü organizasyonuna şahit olmak istiyor ve eğlenceli bir zaman geçirmek istiyorsanız rezervasyonunuzu hemen yaptırın. Avantajlı fiyatlarımızı kaçırmayın. Sevdiklerinizle harika zamanlar geçireceğiniz bir doğum günü partisine hazır olun. Sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemli. Dilerseniz www.teknededogumgunu.com adresini bir ziyaret ederek bizleri ve yaptığımız işleri yakından tanıyın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*