Tradesoft İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

tradesoft_logo

Tradesoft personel alımı yapacak!

Tradesoft iş başvurusu yaparak sizde Tradesoft ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Tradesoft personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tradesoft eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tradesoft insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1997 yılında kurulmuş olan Tradesoft Business Services, Finansal Hizmetler sektöründe yenilikçi çözümler sunan ISV odaklı ve EMEA Bölgesinde Microsoft’un önde gelen iş ortağıdır.Tradesoft, müşterileri için en yeni ve özel butik ITC altyapısını geliştirerek yönetir. Ayrıca Tradesoft Türkiye pazarında ilk uygulama sağlayıcılarındandır. Bir Ata Holding iştiraki olan Tradesoft Business Services‘in yaklaşık 140 çalışanı ve Türkiye ile EMEA Bölgesinde 300 kurumsal müşterisi bulunmaktadır.

Tradesoft Business Services yazılım, danışmanlık hizmetleri, yatırım bankacılığı, sektörel IT çözümleri ve yazar kasa sistemleri konularında önde gelen tedarikçilerdendir.

2005 yılında piyasaya sunmuş olduğumuz yeni bir teknoloji platformu olan GTP/PMS; Microsoft .NET teknolojileri ile geliştirilen GTP/Framework yazılım mimarisi ve bu mimari içerisinde ortak iş fonksiyonlarının etkin bir biçimde kullanılmasına olanak veren GTP/Base Services altyapısı kullanılarak sektör bağımsız, altyapı sistemleri ile kolaylıkla entegre olabilen, hızlı, ölçülebilir, çok katmanlı ve esnek yapıdan oluşan bir teknolojidir.

Tradesoft‘un İstanbul Teknik Üniversitesi kampüsü içerisindeki “Yazılım Fabrikası”nda 50’den fazla deneyimli yazılım mimarı, yazılımcı ve analist bulunmaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren büyük ve pazar lideri bankalar, aracı kurumlar ve portföy yöneticileri Tradesoft‘un uçtan uca çözümler sunan GTP/PMS ailesine güvenmektedir.

Tradesoft ayrıca, Hollanda’nın büyük bilişim şirketlerinden Ordina N.V. ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, Hollanda’daki mortgage piyasasına yazılım üreten saygın firmalardan biridir. Tradesoft ve Ordina’nın başarılı bir şekilde yürüttüğü bu ortaklık, bankalar, sigorta şirketleri gibi finansal servis sağlayan kurumların değişen iş ihtiyaçlarını karşılayabilecek, yapılandırılabilir ve özelleştirilebilir yenilikçi yazılım çözümleri ortaya çıkartmıştır.

Tradesoft Business Services, Türkiye’nin önde gelen Microsoft İş ortağı ve EMEA bölgesinde lider Microsoft Dynamics ortağıdır. Tradesoft‘un Microsoft Dynamics Danışmanlık departmanı yüzden fazla Microsoft Dynamics CRM ve Microsoft Dynamics ERP/NAV çözümlerini başarı ile uygulamıştır. Tradesoft Business Services, Microsoft Dynamics teknolojileri ve proje yönetimi sertifikalı yetkin profesyonelleri ile EMEA bölgesinde en büyük ve en deneyimli danışmanlık ve uygulama ekibine sahiptir.

Danışmanlık uygulamalarımız 2005 ile 2008 yılları arasında dört yıl “Microsoft Türkiye CRM Yılın İş Ortağı” ve 2009 yılında ise “Microsoft Türkiye Yılın En İyi Dynamics İş Ortağı” ödülünü almıştır. 2008-2009-2011 yıllarında “Tradesoft Business Services Microsoft President’s Club” ile 2009 yılında “Microsoft Dynamics Worldwide Inner Circle’a” davet edilmiş ve Microsoft Dynamics lisans satışı açısından EMEA bölgesinde üç liderden biri olmuştur. Ayrıca Dynamics ERP/NAV ve CRM’de Gold Partner’lığını sürdürmekte olan Tradesoft birçok başarılı projeyede yer almaya devam etmektedir.

Danışmanlık ekibi, Microsoft İş Zekâsı ve SharePoint teknolojilerinde uzman ekibi ile müşteriye özel İş Zekası ve Portal Çözümleri sunmaktadır. Tradesoft Business Services müşterilerine gelişmiş iş süreçleri, daha yüksek operasyonel verimlilik, daha fazla müşteri sadakati ve sürdürülebilir rekabet avantajı için sonuç odaklı katma değerli çözümler sunmaktadır.

İnsan Kaynakları

Takım çalışmasının esas olduğu şirketimiz genç, nitelikli, deneyimli ve her geçen gün hızla büyüyen yapısıyla sektör dinamiğine uyum sağlamaktadır. Tradesoft, en önemli kaynağın teknoloji ve insan olduğu bilinci ile her yıl artan çalışan sayısı ile büyümeye önem vermektedir.İnsan odaklı yaklaşım ile çalışanların gereksinimlerine ve motivasyonuna önem vererek tüm çalışanların kendini geliştirerek, yetiştirme ve yükselmelerine fırsat sağlıyoruz.

Performans Yönetimi

Yeni hedefler belirlemek ve belirlenmiş hedeflerin gerçekleşme oranlarını, çalışanların şirket içerisindeki başarılarını değerlendirerek gelişime açık yönlerininin belirlenmesini sağlar.Performans değerlendirmesi, her sene başında bir önceki sene içerisinde belirlenen hedeflerin gerçekleştirilme oranlarına ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesi esnasındaki başarı düzeyleri göz önüne alınarak gerçekleştirilir.

Kariyer Yönetimi Sistemi

Kariyer yönetiminin çalışanların motivasyonlarının artması açısından faydalı olması nedeniyle çalışanların başarılı olabilecekleri görevlerde ilerlemelerini sağlamaktır.

Çalışanların performansları değerlendirilerek geliştirilmesi gereken yönleri belirlenmekte ve şirket içi ve şirket dışı eğitimlerle performansların geliştirilerek organizasyonun gereksinimlerini karşılayacak nitelikte çalışanların oluşturulmasını sağlanmaktadır.

Buradan açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.