TRT İş İlanı İş Başvurusu 2021

 

trt-logo

TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON  KURUMU:

Kurumumuzun stratejik ve uzun vadeli planlamalarını göz önünde bulundurarak şekillendirdiğimiz İnsan Kaynakları politikalarımızda, kurumun sürekli gelişimini sağlayacak fayda odaklı eşsiz bir paydaş deneyimi sunmak üzerine aşağıdaki yapılar tasarlanmıştır.

İşe Alım

Kariyerini TRT’de devam ettirmek isteyen tüm adaylarımız fırsat eşitliğini esas alan işe alım uygulamalarımıza katılırlar.

İşe alım uygulamalarımız arasında;

  • Genel Yetenek Sınavı
  • Mesleki Yeterlilik Sınavı
  • Kişilik Envanteri
  • Yabancı Dil Sınavı
  • İK Mülakatı
  • Birim Mülakatı bulunmaktadır.

Kurum İçi Kariyer Fırsatları

Yeteneği ona en uygun pozisyonda değerlendirebilmeyi hedefleyen kurum içi kariyer fırsatlarımız ile kariyerine farklı alanda yön vermek isteyen arkadaşlarımız desteklenmektedir.

Uluslararası Çalışma İmkanı

Sahip olduğumuz geniş yurt dışı temsilcilik ağıyla kariyerine uluslararası alanda yön vermek isteyen adaylarımız için uluslararası fırsatlar oluşmaktadır.

İnsan Kaynakları İş Ortaklığı

Kurumumuzun stratejik hedeflerinin birimlere aktarılmasında kritik bir role sahip olan İK İş Ortaklığı aynı zamanda çalışanlardan aldığı geri bildirimlerle İK süreçlerimize girdi sağlamaktadır.

İK İş Ortaklığı gerçekleştirdiği çalışan görüşmeleri ile kariyer, gelişim vb. her türlü İK süreçlerinde çalışanlara destek olmaktadır.

İç İletişim

İç İletişim; çalışan bağlılığı ve motivasyonunun geliştirilmesi odağıyla çalışmalarını organize eder.
Ayrıca işveren markasına katkı sağlayacak ve TRT’nin En İyi İşverenler arasında yer almasını sağlayacak faaliyetler düzenlemektedir.

İnsan Kaynakları Operasyonları

Kurum çalışanlarının atama, nakil, sicil, bordro, emeklilik, evrak talepleri vb. tüm özlük işlemleri burada yürütülmektedir.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*