Turkcell Global Bilgi İş İlanları

Turkcell Global Bilgi

Bir Turkcell Grup şirketi olarak 1999 yılında kurulan Turkcell Global Bilgi, Türkiye’de 14, Ukrayna’da 5 olmak üzere toplam 19 lokasyonda, 12 bin çalışanı ile hizmet veren Global Bilgi Home Ofis Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi alacağını duyurdu. Gerekli bilgileri sizin için yazımızda topladık.

Turkcell Global Bilgi, telekom sektöründeki derin tecrübesinin yanı sıra; kamu, finans, enerji, perakende sektörlerindeki uzmanlığı ve geniş müşteri portföyü ile hizmet veriyor. Müşteri deneyimi odaklı sektörel çözümlerle; müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, tele-satış, teknik destek, müşteri elde tutma ve sadakat, tahsilat, müşteri değerinin geliştirilmesi, müşteri bilgileri yönetimi ve analizi alanlarında değer yaratıyor.

Turkcell Global Bilgi; müşteri deneyimini yüz yüze hizmet (saha ekipleri), telefon,sesli ve görüntülü yanıt sistemleri (IVR & IVVR), e-posta, SMS, web ve sosyal medya gibi birçok farklı kanaldan yönetiyor.

Müşterilerinin memnuniyet notuna, satış, tahsilatı artırma ve maliyetlerini düşürme hedeflerine değer bazlı fiyatlama modelleri ile ortak olan Turkcell Global Bilgi, sektör uzmanlığı ile stratejik bir iş ortağı olarak hareket ediyor. Böylece kurumsal müşteriler kendi işlerine daha iyi odaklanıyor, uzmanlık alanları dışındaki konularda operasyonel maliyetleri azalıyor veya kontrol altında tutulmuş oluyor.​

İş Tanımı

Amacımız 12:00 – 21:00 saatleri arasında müşterilerden gelen çağrılardaki taleplerin karşılanarak çözüme kavuşturmak, müşteri memnuniyeti sağlanarak kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Gerekli koşulları sağlayabilecek kendine güvenen, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, doğru bilgi aktarımı sağlayabilecek ve standartlara uygun cevap verecek  adaylar için başvuru linkini bırakıyoruz.

Genel Başvuru Engelli

Üstteki Linkten Başvuru Yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*