Turkish Do&Co iş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Turkish Do&Co iş Başvuru Formu

2007 senesinin başından itibaren TURKISH DO & CO Türkiye’ de dokuz adet Ikram Mutfağı işletmektedir. Bunlar Istanbul (Atatürk ve Sabiha Gökçen), Ankara, Antalya, Izmir, Bodrum, Trabzon, Dalaman ve Adana’ da yer almaktadır. Bu ünitelerde 60’ dan fazla ulusal ve uluslararası havayolu şirketine hizmet verilmektedir.

Turkish Do&Co kariyer fırsatları

DO & CO, tüm bölümlerindeki müşterilerine “tüm hizmetler için tek bir iş ortağı” yaklaşımı ile hareket etmektedir. Turkish Do&Co kapsamlı ve yenilikçi bir ürün sunar. Fikirden konsepte ve nihayet uygulamaya. Bu amaçla, uyarlanmış çözümler oluşturmak için birçok farklı alandan üyeleri olan uluslararası bir ekibe ihtiyaç vardır.

Turkish Do&Co çalışma saatleri

Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 18:00 saatleri arasında mesaide olan Turkish Do&Co,  Pazar günleri tatil. Fakat bu sistem dışında dev şirkette vardiyalı sistemlerde kullanılmakta ve esnek çalışma saatlerinde çalışılabilmektedir.

Turkish Do&Co iş başvuru formu

Turkish Do&Co personel alımlarını ulasal kaynağı olan Do&Co web sitesi kariyer bölümü üzerinden yapmaktadır. https://jobs.doco.com/?l=en adresinden açık pozisyonlarını insan kaynakları departmanınca duyuran global dev firma başvuru için kendi özgeçmişinizi oluşturmanızı istemektedir. Bu noktada detaylı bir özgeçmiş oluşturmak ve etkileyici bir ön yazı hazırlamak önemlidir. Bu iki unsura dikkat ettiğiniz takdirde, diğer adaylardan daha avantajlı bir konuma sahip olabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Aşçıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya
2Aşçı Yardımcısıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya
3AşçıMuğla
Bodrum
4Pastacıİstanbul(Avr.)
5Gıda Teknikeriİzmir
6İkram İşçisiMuğla
Bodrum

Yurt Dışı Başvuru Linki

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*