Turyağ İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

turyag-personel-alimi

Turyağ İş Başvuru Formu

Turyağ İş Başvurusu yaparak Turyağ’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Turyağ iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fırsatları Arayın

Yaratıcılığa önem veren, farklılığı değerlendiren ve performansı ödüllendiren bir şirkette çalışmak istiyorsanız Cargill’de potansiyelinizin sınırlarını zorlayarak kariyer yapmayı düşünebilirsiniz.

İş İmkanları

Cargill Türkiye’nin tüm lokasyonlarında farklı seviyelerde ve alanlarda iş imkanları sunmaktayız.

Deneyimli Eleman Alımlarımız

Kariyerine yeni sorumluluklar alarak devam etmek, sektör değiştirmek veya yetkinliklerini arttırmak isteyen adaylar Cargill Türkiye’de kendilerine uygun imkanlar bulabilirler.

Deneyimsiz Eleman Alımlarımız

Kariyerine dünyanın en iyi şirketlerinden birinde başlamak isteyen yeni mezun adaylar için kendilerini en iyi şekilde yetiştirebilecekleri imkanlar Cargill Türkiye’de bulunmaktadır.

Staj / Part-time Eleman Alımlarımız

Üniversitede okumakta olan veya yeni mezun olmuş kişiler için gerek yaz gerekse kış dönemlerinde çeşitli staj ve part-time çalışma fırsatlarımız bulunmaktadır.

İnternet Üzerinden Başvuru ve İşe Kabul Edilme Şartları Hakkında

Cargill’e iş başvurusu yapmak için iş başvuru formumuzu internet üzerinden doldurmanız yeterlidir. Açık pozisyonlarımız dahilinde veritabanımızda bulunan özgeçmişler incelenerek görüşme yapılacak adaylar belirlenir. Adaylar en az iki görüşme aşamasından, psikometrik test ve pozisyon için gerekli olması halinde genel kültür, genel yetenek, İngilizce testlerinden geçerler. Yapılan tüm görüşmelerimize olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılmaktadır.

Genel Başvurular dışında ilan verilen pozisyonlarımıza yapılan başvurularda da aynı süreç geçerli olmakta, pozisyonun kapatılması sonrasında sözkonusu pozisyona başvuru yapmış tüm adaylara bilgi mesajı gönderilmektedir.

Staj ve Part-time pozisyonlarımız için de internet üzerinden başvurular alınmaktadır.

Başvuru İle İlgili Bazı Önemli Bilgiler

  • Doldurulan özgeçmişleri size verilen şifreler ile güncelleyebilir, değişiklik yapabilirsiniz.
  • Özgeçmişler en son güncellenme tarihinden itibaren bir yıllık süre ile veritabanımızda aktif olarak yer almakta ve değerlendirilmektedir.
  • Cargill’e yapacağınız başvurular için tek CV girişi yapmanız yeterli olacaktır, ilgilendiğiniz faklı pozisyonlara “başvur” komutu ile daha önce hazırlamış olduğunuz CV’nizi yönlendirebilirsiniz.

Cargill Türkiye’de İşe Alım Temel Kriterlerimiz:

  • 18 yaşını bitirmiş olmak
  • Görevin gerektirdiği öğrenim ve tecrübeye sahip olmak
  • Görevin gerektirdiği düzeyde İngilizce bilmek
  • Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak
  • Cargill’de çalışmakta olan 1. dereceden akrabanın bulunmamasıdır.

Açık pozisyonlarımız ve iş başvurusu için lütfen tıklayınız.

2 yorum

  1. Iyi çalışmalar ben ercan dikilitaş forklift veya vinç operatörlüğü için firmanıza başvuru yapmak istiyorum 15 yıldır forklift ve vinç operatörüyüm balıkesir merkezde ikamet ediyorum. 02.09.1976 avusturya doğumluyum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.