İş Başvuru Formu

Ufo Başvuru Formu ve İş İlanları

ufo_logo-1250x1250

UFO İş Başvuru Formu

UFO İş Başvurusu yaparak UFO ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda UFO iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımızdır. Müşterilerimizi, ürünlerimiz konusunda memnun ederek, iş sahamızdaki öncülüğümüzü sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özüdür. Bu sebeple “UFO Anlayışını ve Marka Kültürü”‘nü korumak ve geliştirmek İnsan Kaynaklarımızın ana politikasıdır.
UFO vizyonunun gerçekleştirilmesi  ancak yüksek motivasyonlu çalışanların bireysel ve takım olarak hedeflerine ulaşmalarına bağlıdır.

İnsan Kaynakları süreci olarak amacımız:

  • Doğru İşe Doğru İnsan
  • Performansa ve Yetkinliklere Bağlı Ücret
  • Başarıya Bağlı Değerlendirme
  • Herkes İçin Eşit Fırsat

ilkelerine bağlı kalarak, insan gücümüzü sürekli geliştirmektir. Şirketimize internet aracılığıyla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurular daha hızlı değerlendirme imkanı sağlamaktadır.
EĞİTİM VE KARİYER
Eğitim programlarımız, çalışanlarımızı verimli kılmak ve Şirketimizi geliştirmek üzere tasarlanmaktadır. İlk eğitimler; Şirket’e hızlı ve kolay uyumunuzu sağlayan “Oryantasyon Programı” ile başlar. Yetkinliklerinizin performansına yönelik geliştirici faaliyetlerle devam  eder. Amacımız sizlerle başladığımız kariyer yolculuğunda gelişme fırsatlarını birlikte yakalamaktır.
Kendi potansiyelinizi  fark etmeniz, araştırıcı ve sorgulayıcı olmanız, zaman değeri,  iç yönetim, hedef belirleme ve pozitif iletişim konularında kendi kendinizi yönetebilme becerinizle, öğrendiklerinizi yaşam tarzı ve alışkanlığa dönüşmesini sağlamanız yolundadır
 
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment