Yıldız Holding Ülker İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Ülker İş Başvuru Formu ve Çalışma Şartları Pozisyonları

Hepimizin hayatımızda ilk tanığı markalardan birisidir. Şayet çikolata veya şekerleme sevmiyor iseniz o zaman başka.

Bundan 70 yıl önce İstanbul Eminönü’nde küçük bir atölyede 6-7 kazan, küçük bir fırın ve üç işçiyle faaliyete geçen Ülker Bisküvi, bugün gerek satış hacmi gerekse kârlılığıyla Yıldız Holding’in amiral gemisi durumunda.

Ülker Bisküvi, İstanbul/Topkapı fabrikasında çikolata üretimi, İstanbul/Silivri fabrikasında çikolata ve çikolata kaplı bisküvi üretimi, İstanbul/Gebze fabrikasında bisküvi üretimi, İstanbul/Esenyurt fabrikasında kek üretimi, Ankara fabrikasında bisküvi ve Karaman fabrikasında Bisküvi, Kek, Kraker ve Çikolata üretimi ve Mısır’da Bisküvi ve Kek üretimi ile Suudi Arabistan’da Bisküvi, Kek ve Çikolata üretimi yapıyor. Bisküvi ve kraker alanlarında ulusal ve uluslararası pazarlara sunduğu 330 çeşit ürünle dünyanın dev gıda üreticileri arasında yer alan Ülker Bisküvi, sektörünün tartışmasız lideri konumunda. 1996 yılında üretimde kalite standardını belirleyen ISO 9002, 2001 yılında ise gıda güvenliğinde kalite ve standardın ifadesi olan HACCP belgelerini alan Ülker Bisküvi, 2002 yılında da Avrupa merkezli kalite belgelendirme kuruluşu BRC’nin en yüksek notu olan “üst düzey/high level” derecesini alarak kalite konusundaki başarısını perçinledi.

Türkiye’nin en büyük gıda şirketi olan Ülker, 2016 yılını 3.92 milyar lira ciro ile kapattı. Ülker’in bu dönemdeki ana ortaklığa dağıtabilir net kân ise 230 milyon TL olarak gerçekleşti. Şirket, geçen yılın aynı döneminde de 292 milyon TL net kâr etmişti. Bu sonuçlarla Ülker, güçlü finansal yapısını da korumuş oldu.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Sevkiyat SorumlusuAntalya
Alanya
Teknik Satış Sorumlusuİstanbul (Asya)
Ümraniye
Graphic Design Internİstanbul (Asya)
Üsküdar
Depo ŞefiTrabzon
Üretim İşçisiİstanbul (Asya)
Pendik
Üretim İşçisi (Engelli)Tekirdağ
Çorlu
Teknik Satış Sorumlusuİstanbul (Asya)
Ümraniye
Marmara Bölge Satış Yöneticisiİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Teknik Satış Sorumlusuİstanbul (Asya)
Ümraniye

Daha Fazla ÜLKER (YILDIZ HOLDİNG) İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

9 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*