Vatan Kablo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

vatan-kablo

Vatan Kablo personel alımı yapacak!

Vatan Kablo iş başvurusu yaparak sizde Vatan Kablo’ın gücünden güç alabilirsiniz. Vatan Kablo personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Vatan Kablo eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Vatan Kablo insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kablo Sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yer alan Vatan Kablo A.Ş. 1975 yılında İstanbul’daki tesislerinde üretime başlamıştır. Firmamız 1992 yılında çalışmalarını devam ettirdiği Çorlu’daki  tesislerine taşınmıştır. Artan üretim kapasitesi ile birlikte, ihracat pazarlarına ağırlık verilmiş ve yurtiçi taleplerin daha etkin karşılanması sağlanmıştır. 20.000 m² si kapalı, 100.000 m² si açık sahada kurulu tesislerimize, 2006 yılı içinde tamamlanması planlanan Orta Gerilim Kablo Tesisi eklenecektir.

Yurtiçi pazardaki güvenilir isminin yanı sıra Vatan Kablo A.Ş., küreselleşen dünyada rekabeti yurtdışına taşımış ve başta Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatı ile güçlü bir marka olmuştur.

Firmamız yüksek kaliteli anlayışı, profesyonel çalışması ile beraber modern üretim tesisleri ile sektörünün öncü kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Kapsamlı ürün ve sistem sertifikaları; TSE, HAR, TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistem Belgesi ile müşterilerine güven vermektedir.

Firma kalitesi, yılların tecrübesi, müşteri odaklı çalışma anlayışı, gelişen satış ve pazarlama ağı, genç ve dinamik insan kaynakları ile 21. Yüzyılda da müşterilerinin ve ülkesinin hizmetinde olacaktır.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.