Vem İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Vem İlaç iş başvurusu

Sağlık sektörüne 2000 senesinden bu yana aktivite gösteren Vem İlaç, farklı konularda ürünlere sahiptir. Bunlardan bazıları yoğun bakım, anestezzi, kardiyovasküler cerrahi, onkoloji, oftalmoloji, dermatoloji, üroloji gibidir.

Güvenilir, saygılı ve öncü olmayı bir prensip haline getiren Vem İlaç, etik kurallar dahilinde üretim yapmaktadır. Hedefleri kapsamında çok sayıda uluslararası firma ile anlaşması mevcuttur. Geniş, genç, alanında uzman kadrosu sayesinde her yıl gösterdiği büyümesini arttırmaktadır.

Pazarın gereksinimlerini karşılamak, yaşam kalitesini arttırmak misyonlarıyla Türk tıbbının hizmetine çeşitli ilaçları sunmaktadır. Hedeflediği alanlarda dünya çapında lider olmak vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Vem İlaç İş Başvuru Formu

Vem İlaç misyon ve vizyonları çerçevesinde yeni personel alımları yapmaktadır. İlanlar firmanın ihtiyaçları çerçevesinde gerçekleştirildiği için senenin farklı dönemlerinde verilmektedir. Her bir ilan değişik pozisyona yönelik olabilmektedir.

İş başvurusu yapmak istiyorsanız bu nedenle ilanları düzenli bir şekilde kontrol etmek, size uygun olan fırsatları keşfetme olanağı tanıyabilir. Bunun için sadece düzenli bir şekilde kontrol etmeniz, ardından da başvuruda bulunmanız kalmaktadır.

Vem İlaç İş İlanları

Vem İlaç tarafından açılan iş ilanları kariyer platformları vasıtasıyla kolay ve hızlı bir şekilde takip edilebilir. Kurum Kariyer.net üzerinden ilan paylaşmakta olup açık ilanlar vardır. Bunlar iş arayanlara büyük fırsatlar teklif etmektedir. Bilgi ve yetkinliklerinize uygun olanlara başvuru yaparsanız, kısa süre içerisinde cevap alabilirsiniz.

Vem İlaç Açık Pozisyonlar

Kariyer platformları üzerinde bulunan iş ilanları ön başvuru şeklindedir. Bunu tamamladıktan sonra firmaların insan kaynakları, uygun bulduğu adayları mülakat için çağırmaktadır. Bu süreç Vem İlaç için de böyle ilerlemektedir. Dolayısıyla müracaat ettikten sonra kurumun irtibata geçmesini beklemeniz yeterlidir.

Eğer bilgi ve yetkinliklerinize uygun pozisyonlara başvurursanız, dönüş alma şansınız artabilir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Üretim Elemanı (Engelli adaylar içindir)Tekirdağ
(Çerkezköy)
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı (Engelli adaylar içindir)Tekirdağ
(Çerkezköy)
Proses İyileştirme UzmanıTekirdağ
(Çerkezköy)
Kıdemli AR – Ge Analitik UzmanıTekirdağ
(Çerkezköy)
Marmara Bölge Müdürü (Kadın Doğum ve Üroloji Grubu)İstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
Üretim OperatörüKırklareli
Lüleburgaz
Tekirdağ
Çorlu
Saray
Kapaklı
Çerkezköy
Mekanik Bakım UzmanıTekirdağ
(Çerkezköy)
Elektrik Bakım UzmanıTekirdağ
(Çerkezköy)

Daha Fazla VEM İLAÇ İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.