Veripark iş Başvurusu ve İlanları

VeriParkLogo
Veripark İş Başvuru Formu

Veripark İş Başvurusu yaparak Veripark’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Veripark iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

VeriPark Hakkında

1998 yılında kurulan VeriPark, global ölçekteki müşterilerine değer katacak ürünler geliştiren; en iyi yazılım firması olma vizyonuyla hareket eden; yenilikçi, güvenli ve ölçeklenebilir yazılımlar geliştiren, Türkiye’nin en çok kullanılan uygulamalarına imzasını atan ve uluslararası standartlarda projeler üreten bir yazılım firmasıdır.

Türkiye’de, Microsoft’un en güçlü çözüm ortaklarından biri olan VeriPark, Microsoft ürünleri üzerinde geliştirdiği çözümlerle; online finans (internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı, kiosk ve şube uygulamaları), Bankacılık ve Finans CRM uygulamaları alanında pazar lideri konumundadır. Windows, SQL, Biztalk, Sharepoint, Dynamics CRM, Fast, Lync gibi Microsoft çözümlerini kullanarak Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Denizbank, Garanti Emeklilik, Vakıfbank, Finansbank, ING Bank, Turkcell, Etisalat, Yemeksepeti, BP, Carrefour, Danone, P&G, Barclays, Dubai Islamic Bank, Citi Bank gibi Türkiye ve Dünya’nın lider kurumlarına çözümler geliştirmekte ve bu çözümlerle kurumların süreçlerinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

İstanbul, Dubai, İzmir ve Kahire ile birlikte toplam 4 ofiste, 250 kişiye yakın ve sürekli olarak genişleyen çalışan kadrosu ile Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da bulunan müşterilerine hizmet vermektedir.

2001 yılında Microsoft’un Türkiye’deki ilk Gold Certified Partner’ı olan VeriPark, 2010 ve 2011 yıllarında Microsoft tarafından Türkiye’deki Tüm Çözüm Ortakları Arasında “Yılın En Başarılı Çözüm Ortağı” unvanına layık görülmüş ve yine aynı yıllarda Microsoft’un “Dünya’daki En Başarılı Finansal Müşteri İlişkileri Yönetimi Uygulaması Geliştiren Çözüm Ortağı“ seçilmiştir.

Açık Pozisyonlar:

 

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Geliştirme Uzmanı (.Net) İstanbul, İzmir VeriPark
Account Manager İstanbul VeriPark
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul VeriPark
General Application İstanbul, İzmir VeriPark
iOS Developer İstanbul VeriPark
Staj Okulu İstanbul, İzmir VeriPark
CRM Developer İstanbul VeriPark
Mobile Application Developer İstanbul VeriPark

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*