Wagner Kablo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

wagner-kablo

Wagner Kablo İş Başvuru Formu

Wagner Kablo İş Başvurusu yaparak Wagner Kablo’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Wagner Kablo iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1992 yılında kurulan Wagner Kablo, Mart 1993 de, tesislerinin tamamlanmasıyla üretime başlamıştır. Şirket yabancı sermayeli Alman-Türk ortaklığı olarak kurulmuş daha sonra şirketteki Alman ortaklığı Hollandalı Draka Holding NV tarafından devralınmıştır. 2010 yılından itibaren Draka Holding NV Şirketin ana ortak konumundan ayrılarak bunun yerine stratejik ortak haline gelmiştir. Kuruluş amacı, başta otomotiv olmak üzere beyaz eşya ve endüstriyel pazarlara yönelik hem yerel hem de ülke dışındaki müşteriler için kablo gruplama sistemleri veya teknik deyimiyle ” Kablo Konfeksiyon” imalatıdır. Wagner Kablo, Antalya Serbest Bölgesinde, 5300 m² üretim alanı, 1700 m² idari kısımlar ile toplam 7000 m² si kapalı olmak üzere 10.000 m² lik bir alana kurulmuştur.

Hizmet verdiğimiz sektörlerin hassas kalite anlayışı nedeniyle, Kablo gruplama azami temizlik, düzen, dikkat ve hassasiyet gerektiren bir iş koludur.Bu bilinçle, fabrikamızda hertürlü tedbir alınmış , sektörün gerektirdiği şartlar sağlanarak modern, teknolojik gelişmeleri günü gününe takip eden ve uygulayan bir anlayışla üretim, depolama, sevkiyat ve diğer tüm birimler oluşturulmuştur.

Şirketimizde, 2007 yılının ikinci yarısından itibaren Yalın Üretim felsefesi gündeme alınmış ve uygulanmaya başlamıştır. Bu sayede üretimin her aşaması tekrar gözden geçirilmiş ve müşteriye değer sağlamayan israf olarak nitelendirilebilecek her türlü faaliyet ortadan kaldırılmıştır. Kütle üretiminden farklı olarak Yalın Üretimde, çekme (kanban) sistemi esas olduğundan, yarı mamul stoklarında %80 lere varan tasarruf sağlanmıştır.Yalın Üretimin parçası olan hücrelerin oluşturulması, fabrika içi yerleşimde de ciddi oranda tasarruf sağlamıştır.

Kaizen’ ler ve öneri sistemleri yardımıyla çalışanların süreçlere dahil olması, sürekli iyileşme felsefesini benimseyerek çalışma ortamlarına katkıda bulunmaları,  motivasyonları üzerinde çok ciddi seviyede olumlu katkılara yol açmıştır.

Toplam Kalite anlayışı içerisinde tüm çalışanlarımızla birlikte müşteri beklentilerini karşılamak ve sürekli bir gelişmeyi sağlamak temel felsefemizi oluşturmaktadır.

İnsan Kaynakları

Genel Felsefe
Wagner Kablo “İnsan Hakları”‘na saygılı bir kurumdur ve insanların cinsiyeti, dini, rengi, vs. ayrımı asla yapmaz.

Personel Gelişimi
Tüm personelimizin yetenekleri, gelişimleri, aldıkları eğitimler kaydedilir ve değerlendirilir. Wagner Kablo personelinin tümü her yıl dahili ve harici konularda eğitilirler.

Toplam Kalite Yönetimi (TKY)
Şirketin temel felsefesi, EFQM iş mükemmelliği modeline göre Toplam Kalite Yönetimidir.

Başvurmak için tıklayın.

11 yorum

  1. merhaba wagner kablo web sitenizi inceledim izmirde delphi automotive systems fabrikasında aynı sektörde kablo ağı bantlama ve montaj operatörü olarak 4.5 yıl deneyimim var. işe cok ihtiyacım var. işe ve vardiyalı sisteme yabancılık çekmem kolay ayak uydururum olumlu yanıtınızı bekliyorum iyi calışmalar

  2. Merhaba acil. ise ihtiyacim var.Daha. once. 1998 yilinda. delphi. automotive. System. fabrikasında kablo ağı. bantlamada ve kalite kontrol bölümünde. calistim is. basvurumu kabul. edin. lutfen bu ise ihtiyacim var.tesekkurler.

  3. Merhaba,5 yıl avm de satıs danışmanlıgı ,ve son bir yıldır ozel bir kolejde mutfak servis elemanlıgı yaptım,mutfak veya fabrika kablo bolumunde olabilir iş arıyorum,dönüş yaparsaniz sevinirim..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*