Yaşar Factoring iş Başvurusu ve İlanları

yasar-factoring

Yaşar Factoring İş Başvuru Formu

Yaşar Factoring İş Başvurusu yaparak Yaşar Factoring’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Yaşar Factoring iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yaşar Factoring 2002 yılında en hızlı faktoring hizmetini sunma misyonuyla yola çıktığında, bu hızı işlem kalitesiyle desteklemeyi planlamış, hizmetlerini sunacağı hedef kitle olarak da KOBİ’leri belirlemişti.
Bugün 21 şubemiz, 300’ün üzerinde uzman personelimiz ile en küçüğünden en büyüğüne tüm KOBİ’lerin nakit ihtiyaçlarını 30 dakikada karşılayabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Biz KOBİ’lerle çalışmanın ötesinde KOBİ’ler için çalışıyoruz.
Küçük işletmelerin nakit ihtiyaçlarının anlık ve plansız bir şekilde doğabildiğini, çoğu zaman teferruatlı finansman modellerine ayıracak zamanları olmadığını biliyoruz. Bu yüzden ilk günden beri tüm yapılanmamızı, teknolojik yatırımlarımızı, insan kaynağı politikamızı ve şubeleşme hedeflerimizi müşterilerimizin işini kolaylaştıracak ve hızlandıracak şekilde planlıyor, her geçen gün hizmet kalitemizi daha da arttırarak kendimizle yarışıyoruz.
12 yılda 70.000 KOBİ tarafından tercih edilen Yaşar Factoring, 11 ildeki 21 şubesi ile en küçük işletmeye en kaliteli faktoring hizmetini götürmeye devam ediyor.

İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışanlarımız şirketimizin en değerli kaynağıdır. Hızla büyüyen şirketimiz başarısını öğrenmeye açık, genç ve dinamik kadrosuna borçludur.
İnsan Kaynakları alanında temel hedef ve politikamız; dil, din, ırk, cinsiyet vb. hiçbir ayrım gözetmeksizin doğru kişileri doğru pozisyonlarla buluşturarak şirketimizin büyümesini ve gelişmesini desteklemek ve Yaşar Factoring ailesine katılan herkesin kendini geliştirebileceği ve potansiyelini maksimum seviyede kullanabileceği bir ortam oluşturmaktır.
Şirketimizde çalışanlara yılda 12 net maaş verilir. Makro ekonomik durum, piyasa şartları vb. faktörler göz önüne alınarak her yıl Mart ayında ücret çalışması yapılır.
Şirkette göreve başlayan tüm çalışanlarımızın birinci aylarının sonunda kendilerine, altıncı aylarının sonunda ise çocuklarına şirketimiz tarafından özel sağlık sigortası yapılır.
Genel Müdürlük çalışanlarımızın işe geliş ve gidişlerinde ulaşımlarını sağlamak amacıyla servis imkânı sağlanır.

Açık Pozisyonlar

POZİSYON ADI                      ŞEHİR
Müşteri İlişkileri Uzmanı         Bursa Şube Bursa
İstihbarat Uzmanı                    İstanbul(Avr.)
Müşteri İlişkileri Uzmanı        Manisa Şube Manisa
Direkt Satış Temsilcisi             Manisa Şube Manisa
Satış Yöneticisi/Yönetmeni    İstanbul(Avr.)
Müşteri İlişkileri Uzmanı       Ankara Şube Ankara
Direkt Satış Temsilcisi            Dudullu Şube İstanbul(Asya)
Direkt Satış Temsilcisi            İzmir
Müşteri İlişkileri Uzmanı       Çorlu Şube Tekirdağ
Saha Dağıtım Sorumlusu        İstanbul(Avr.)
Müşteri İlişkileri Uzmanı       Gaziantep
Direkt Satış Temsilcisi           Ankara
Direkt Satış Temsilcisi           Gaziantep
Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*