Yolbulan Metal İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

yolbulan-metal

Yolbulan Metal İş Başvuru Formu

Yolbulan Metal İş Başvurusu yaparak Yolbulan Metal’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Yolbulan Metal iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1990 yılında IŞIKLAR HADDECİLİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş. adı ile Yönetim Kurulu Başkanı’mız sayın Ali İhsan YOLBULAN bey tarafından kuruldu. Aynı yılın sonunda üretim tesisimiz E-5 Karayolu Üzeri Kurudere Mevkii , Payas / Hatay ‘da üretime başladı. Yuvarlak ve Nervürlü İnşaat Demiri üretmekle başlayan şirketimiz , 1997 yılında unvanını YOLBULAN METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak değiştirdi.

2000 yılında ikinci üretim tesisinin devreye girmesiyle köşebent üretimine ve 2001 yılında ise ilk üretim tesisimizde kare ve lama-silme demiri üretimine başlandı. 2004 yılında ise üçüncü üretim tesisinin de devreye alınmasıyla birlikte ürün çeşidi arttırılmış olup I Profil , U Profil ve son olarak 2007 yılında IPE grubu Profillerin üretiminin de gerçekleştirilmesiyle bugünkü ürün çeşidimize ulaşılmıştır.

Üretim ve İdari departmanlarda 400’ü aşkın kişiyi istihdam etmesiyle ve Ortadoğu , Kuzey Afrika , Uzakdoğu ve Avrupa ülkeleri ile Amerika Birleşik Devletleri’ne yaptığı ihracat ile ülkemizin dış ticaret hacmini arttırarak hem bulunduğu bölgenin ve hem de ülkemizin kalkınmasında önemli bir payı olan YOLBULAN METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. geleceğe dönük yatırımlarıyla da Demir-Çelik sektöründe bir “marka” haline gelmiştir.

İstanbul Sanayi Odası’nca organize edilen “Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde 2012 yılı itibariyle 191. sırada yer almıştır.

Başvuru formu için tıklayın.

5 yorum

  1. Evliyim2çocuk babasıym meslek lisesi tesviye bölümünden mezunum dörtyol Hatay da oturuyorum çalışmıyorum acil işe ihtiyacım var Tosyalı, Ekinciler, İpragaz ,delta ,ilhanlar, havatek ,ekon, arı makina ,çelkon gibi şirketlerde çalıştım elektrik kaynağı oksijen kesimi çelik montaj makina bakım onarım taşlama, silahlı güvenlik olarak çalıştım makina bakım ustalık belgesi Köprülü vinç operatörü belgesi Bsınıfı sürücü belgesi silahlı güvenlik belgesi vardır acil işe ihtiyacım vardır ne işolursa yaparm4kişilik ailem vardr onlara bakmak zorundayım sizden mesajımı değerlendirirsiniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.