Abalıoğlu Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

 

ABALIOĞLU HOLDİNG PERSONEL ALIMI, KARİYER FIRSATLARI VE İŞ İLANLARI

Abalıoğlu Holding, piliç, tavuk, balık ve yem üretimi yapmakta ve bu üretimin her aşamasında aktif olarak rol oynamaktadır.  Yem üretiminden civciv üretimine, yumurta üretiminden kesim için tavuk yetiştirmeye kadar çok çeşitli hizmetleri bulunan firma kapasitesi nedeniyle sürekli olarak istihdam sağlamaktadır.

Abalıoğlu Holding Hakkında

Kurucusu Orhan Abalıoğlu’nun girişimleriyle “Türkiye’nin ilk özel yem üreticisi” olarak 1969 yılında başlayan Abalıoğlu Grubunun yol hikayesi, 50 yılı geride bırakmıştır. Denizli’den çıktığı yolda yatırımlarıyla sürdürülebilir büyüme kaydeden Abalıoğlu Grubu, bugün tarım-hayvancılığın altyapısını oluşturan yem ve gıda sektörlerinde ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Sanayicilik ve girişimcilik ruhunu 50 yıldır ilk günkü heyecanla sürdüren, emek yoğun olan sektörlerde daha fazla değer üretebilmek için var gücüyle çalışan, hep daha iyiye ulaşmak için sürekli yatırımlar yapan Abalıoğlu Grubu; Abalım Yem, Lezita ve Lezita Balık markalarıyla faaliyet gösterdiği alanlarda geleceğe güçlü adımlarla yürümektedir.

Abalıoğlu Holding Kariyer Fırsatları

İstihdam sağlanan 4000’den fazla çalışanın yanı sıra çalışanların %40 Kadın %60’ı erkektir. İş arayışında olan adayların sektörde tercih ettiği ilk 3 şirketten biri olan firmada kariyer fırsatları da oldukça yüksektir. İnsan ilişkiler yüksek olan firma kendi içerisinde terfiye önem vermekte ve pozisyon değişiklikleri de yapmaktadır. Şirketin fabrikaları ve bölge müdürlüklerinde personel alımı yapabileceği birçok pozisyon bulunmaktadır.

Abalıoğlu Holding Yan Haklar

CPF’in bireysel performansa dayalı çalışan ödüllendirme sisteminin yansıra organizasyon el kademe odaklı ücret ve Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Yemekhane gibi. Yan hak politikaları bulunmaktadır.

Abalıoğlu Holding İş İlanları

Abalıoğlu Holding web sitesinde iş ilanları hakkında bilgi vermemektedir fakat çeşitli kariyer siteleri üzerinden açılan firma ilanlarında firmanın şartlarını ve açık pozisyonlarını takip edebilirsiniz. Açık pozisyonlara başvurabilmek için kariyer sitesine üye olmalı ve kendinize ait bilgileri doldurarak özgeçmiş oluşturmalısınız.

Abalıoğlu Holding İnsan Kaynakları Politikası

Abalıoğlu Holding insan kaynakları yaklaşımını ve çalışanlarına sunduğu fırsatları daha detaylı incelemek için tıklayınız. https://www.abalioglu.com/Sayfa/6/Kariyer

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Bütçe Kontrol ve Raporlama Kıdemli UzmanıDenizli
2Kıdemli Denetim UzmanıDenizli
NoPozisyonlarLokasyon
1Elektrik Bakım Operatörü-KonyaKonya
2Bölge Satış Uzmanı-Trabzon/GiresunTrabzon +1 il daha
NoPozisyonlarLokasyon
1Finansal Analiz ve Raporlama UzmanıDenizli
2Su Ürünleri Mühendisi (Didim)Muğla +1 il daha
3Teknik Satın Alma UzmanıDenizli
4Finansman ŞefiDenizli
5İnsan Kaynakları ŞefiDenizli
6AR-GE UzmanıDenizli
7Tesis MüdürüAydın
8Personel ve Özlük İşleri UzmanıDenizli
9HR Specialist (Project Based)Denizli
10Muhasebe SorumlusuDenizli
11Bakım MühendisiAydın
12KaptanAydın +1 il daha
13İnsan Kaynakları MüdürüDenizli
14Satın Alma ŞefiDenizli

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*