Adel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Print

Adel İş Başvuru Formu

Adel İş Başvurusu yaparak Adel’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Adel iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ADEL KALEMCİLİK ‘de İşe Alma ve Yerleştirme –  Oryantasyon- Performans Yönetimi- Eğitim ve Geliştirme – Kariyer Yönetimi- İş Değerlendirme- Ücret Yönetimi,  İnsan Kaynakları Sistemleri mevcuttur.

İnsan Kaynakları Sistemlerimizin süreçleri Anadolu Grubu Yetkinliklerini esas alarak uygulanmakta ve yetkinliklerin geliştirilmesi amaçlanarak yürütülmektedir.

Şirket Vizyonu Misyonu ve Stratejik İş planı doğrultusunda ihtiyaç duyulan iş gücü teminin de, Anadolu Grubu Yetkinlikleri dikkate alınarak, önce şirket içi kaynaklara sonra grup şirketlerine daha sonra da dış kaynaklara başvurulur.

İşe alınan tüm çalışanlara Organizasyonun Yapısı,  Çalışma İlkeleri, Şirket Politikaları, İş Sağlığı ve İş Güvenliği bilgileri ve İş Başı Eğitiminden oluşan geniş kapsamlı Oryantasyon Eğitimi verilir.

Çalışanlarımız için, Performans Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Uygulamaları sonuçlarına göre Kişisel Gelişim ve Yetkinlik Geliştirme Eğitimleri, çalışanların Mesleki Bilgi ve Becerilerini Geliştirme Eğitimleri, ayrıca Çalışma Mevzuatı gereği eğitimler düzenlenmektedir.

Başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*