Adöksan Döküm Sanayi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

adoksan-dokum-sanayi

Adöksan Döküm Sanayi İş Başvuru Formu

Adöksan Döküm Sanayi İş Başvurusu yaparak Adöksan Döküm Sanayi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Adöksan Döküm Sanayi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1986 yılında döşemelik kumaş satışı amacıyla Adıgüzeller adı altında faaliyete başlayan firmamız 1997 yılında yapmış olduğu yatırımlarla Adoksan Tekstil San. ve Tic. A.Ş. adı altında döşemelik kumaş üretimine geçmiştir. Her geçen yıl yaptığı yatırımlarla makina parkurunu ve ürün çeşitliliğini geliştiren firmamız son olarak 2011 yılında yapmış olduğu boyahane yatırımı ile kendi iplik ve kumaşını kendi bünyesinde boyamaya başlamış olup , hemen hemen bütün işlemleri kendi bünyesinde yapan entegre bir tesis haline gelmiştir.

Şu anda,son teknolojiye sahip jakarlı dokuma makinaları , şönil , büküm ve fantezi iplik makinaları , bobin ve kumaş boya makinaları , bitim işlemi ve tuşe makinaları ile Bursa Nilüfer Organize sanayi bölgesinde , 18.500 m² kapalı alana kurulu tesisinde 35 den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Dünya marketlerini takip eden genç ve yetenekli kadrosuyla ve son teknolojiyi kullanan arge ve desen departmanıyla döşemelik, perde ve dekorasyon amaçlı kumaş üretimini yapmakta olan Adoksan , en iyi kaliteyi , en iyi servisle birleştirerek dünya marketlerine ihracat yapmaktadır.

 

Açık pozisyonlar

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Kalite Sorumlusu İstanbul(Asya) Adöksan Döküm Sanayi Tic.Ltd.Şti.
Kalite Kontrol Teknikeri İstanbul(Asya) Adöksan Döküm Sanayi Tic.Ltd.Şti.
Proses Kalite Müdürü İstanbul(Asya) Adöksan Döküm Sanayi Tic.Ltd.Şti.
İdari Amir İstanbul(Asya) Adöksan Döküm Sanayi Tic.Ltd.Şti.

Açık Pozisyonlar ve Başvuru formu için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*