Adoksan Tekstil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

adoksan

Adoksan Tekstil İş Başvuru Formu

Adoksan Tekstil İş Başvurusu yaparak Adoksan Tekstil’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Adoksan Tekstil iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Adoksan Tekstil genel başvuru formunu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uygun pozisyonlar açıldığı zaman gerekli yerleştirmeler yapılır.

Adoksan Tekstil Hakkında

1986 yılında döşemelik kumaş satışı amacıyla Adıgüzeller adı altında faaliyete başlayan firmamız 1997 yılında yapmış olduğu yatırımlarla Adoksan Tekstil San. ve Tic. A.Ş. adı altında döşemelik kumaş üretimine geçmiştir. Her geçen yıl yaptığı yatırımlarla makina parkurunu ve ürün çeşitliliğini geliştiren firmamız son olarak 2011 yılında yapmış olduğu boyahane yatırımı ile kendi iplik ve kumaşını kendi bünyesinde boyamaya başlamış olup , hemen hemen bütün işlemleri kendi bünyesinde yapan entegre bir tesis haline gelmiştir.

Şu anda,son teknolojiye sahip jakarlı dokuma makinaları , şönil , büküm ve fantezi iplik makinaları , bobin ve kumaş boya makinaları , bitim işlemi ve tuşe makinaları ile Bursa Nilüfer Organize sanayi bölgesinde , 18.500 m² kapalı alana kurulu tesisinde 35 den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Dünya marketlerini takip eden genç ve yetenekli kadrosuyla ve son teknolojiyi kullanan arge ve desen departmanıyla döşemelik, perde ve dekorasyon amaçlı kumaş üretimini yapmakta olan Adoksan , en iyi kaliteyi , en iyi servisle birleştirerek dünya marketlerine ihracat yapmaktadır.

Başvuru formu için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*