Ağrı Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ağrı-belediyesi

Ağrı Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Ağrı Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Ağrı Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ağrı Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ağrı Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ağrı Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Ağrı Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Ağrı ilinde bulunan ilçeler şunlardır:

Ağrı (il merkezi)
Diyadin
Doğubayazıt
Eleşkirt
Hamur
Patnos
Taşlıçay
Tutak

Ağrı Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.agri.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*