Agrobest İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Agrobest Hakkında:

AGROBEST GRUP, 2002 yılında faaliyete başlamış ve tamamen yerli sermaye ile bugünkü modern yapısına kavuşmuştur. İzmir-Kemalpaşa’da 20 bin metrekare üzerinde 16 bin metrekarelik kapalı alana sahip son derece modern üretim tesisine sahiptir.

Türkiye’de 220’nin üzerinde olmakla beraber, dünyada 500’den fazla Bitki Koruma Ürünü ruhsatına sahip olan AGROBEST GRUP, günümüzün kalite standartlarına tamamen uygun olarak üretimini bu tesiste yapıp, Türkiye ve Dünya’da çok sayıda ülkenin kullanımına sunmaktadır.

20 yıldan beri her yıl daha da büyüyerek ülke ekonomisine ve Türk tarımına katkıda bulunmaya devam eden AGROBEST GRUP, 2020 yılı üretimden net büyüme rakamlarına göre ISO Birinci 500 Sanayi Kuruluşu listesinde 426. sırada yer almaktadır.

Manisa-Salihli OSB’nde artan ürün talebi ve geniş pazar ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına 1 Kasım 2019 tarihinde yeni üretim tesisimizin temeli atılmıştır. 220 bin metrekare büyüklüğündeki bu tesisimizin inşaatı tüm hızıyla devam etmekte ve 2021 yılı içerisinde açılması planlanmaktadır.

AGROBEST GRUP, özgün Satış-Pazarlama ve Satış Sonrası Servis deneyimi ile bugünkü güçlü konumunu sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Sudan, Ürdün, Suriye, Ukrayna, Rusya, Belarus, Mısır ve daha birçok ülkenin bitki koruma pazarına son derece deneyimli ekibiyle değer katmaktadır.

Kariyer:

İnsan Kaynakları yaklaşımlarımızın katma değeri, “İç Müşteri Mutluluğu” ‘ nun üstünde yükselir.

Agrobest Grup, “kendini iyi hisseden çalışanları” ‘nın, müşteri ve paydaşlarımız için de “iyi şeyler üretebileceği” ‘ne inanır.

Kurum değerlerimizden beslenen insan kaynakları politikamız “farklılıkta sürekli, üstünlükte kalıcı olmak” vizyonumuza  uygun olarak şekillenir.

Çalışanlarımıza yüksek bir aidiyet duygusu içinde, kendilerini sürekli geliştirebilecek ve geleceğe güvenle bakan profesyoneller olarak hissetmelerini sağlayacak mesleki ve kişisel gelişim fırsatları sunarız.

Açık Pozisyonlar:

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel Başvuruİzmir +1 il daha

1 yorum

  1. Değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum saygılar iyi bir başlangıç yapan ve bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler saygılar 05443208700

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*