Akademetre İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Akametre

Akademetre İş Başvuru Formu

Akademetre İş Başvurusu yaparak Akademetre’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akademetre iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akademetre firmasına iş başvurusu yapmak için firmanın güncel iş ilanlarına bakabilir, dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hizmet kalitesini entelektüel sermayesine ve teknolojik altyapısına dayandıran, Türkiye’nin yerli sermaye ile kurulu en büyük araştırma şirketidir. Kalıplaşmış yaklaşımlara bir son vermek, bilginin daha etkin ve yetkin kullanımına olanak tanıyarak, yaratıcı ve sonuç odaklı araştırma yöntemleri geliştirmek amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Güçlü ve yetkin kadrosuyla araştırma sektöründe Türkiye’nin ulusal ve uluslararası boyutta başarılı bir yüzü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Pazarlama araştırmalarında ve sosyal araştırmalarda belirlenen uluslararası bilimsel ve etik kurallara bağlı olarak çalışmaktadır.

Sektörde yer alan ulusal ve uluslararası kurumların ve mesleki derneklerin belirlediği standartları uygulayan GAB (Güvenilir Araştırma Belgesi) Sahibi ilk Araştırma Şirketlerinden birisidir. Türkiye Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneğine “Onur Sözleşmesi” ile tüzel üyedir ve araştırmalarını ISO 9001-2000 Kalite Standartlarında gerçekleştirmektedir. Türkiye çapına yayılmış etkin saha alt yapısı ile hızlı ve denetlenebilir biçimde veri toplamaktadır. Türkiye’nin tüm noktalarında eş zamanlı biçimde araştırma yapma olanağına sahip bulunan Akademetre’ nin en güçlü yanlarından biri güçlü ve yetkin saha alt yapısıdır. Verinin doğru, hızlı ve sistematik biçimde toplanmasının araştırmanın temelini oluşturduğunun bilinciyle yapılanan Akademetre, toplam 21 ilde kendisine bağlı 110 tam çalışanlı saha ekibiyle hizmet sunmaktadır.

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.