Akbaş Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Akbaş Holding İş Başvuru Formu

Akbaş Holding İş Başvurusu yaparak Akbaş Holding’ in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akbaş Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1962 yılının soğuk kış günlerinde bir dokuma atölyesi ile atıldı AKBAŞ HOLDİNG’ in temelleri… O yılların sınırlı imkanlarını engel olarak görmeyen, ipliğe ve kumaşa tutkuyla bağlı Erol Akbaş, bugün dünya markalarının stratejik iş ortağı haline gelen, ürettikleri dünya pazarlarında işlem gören, tekstilden enerjiye, gıdadan turizme beş farklı sektörde katma değer ve istihdam oluşturan uluslar arası arenada rekabet edebilen bir şirketler grubunun ilk kıvılcımını yaktı…

AKBAŞ HOLDİNG’ i var eden “yaşama değer sunma” ilkesi faaliyet gösterdiği her sektörde şirketlerini öncü yaptı, güçlü kıldı! Sadece Akbaşlar Tekstil, 2012 yılında 217 milyon 169 bin 375 liralık üretimden satış rakamıyla Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında 383.sırada yer aldı. AKBAŞ HOLDİNG yaşamdan aldığı enerjiyle, dünya için üretiyor, dünya için geliştiriyor, yaşama saygılı, çevreye duyarlı sürdürülebilir projelere imza atıyor!

 AKBAŞLAR Tekstil olarak biz; çevreyi, sahip olduğumuz en değerli hazinemiz olarak görüyor, gelecek yaşama en değerli mirasımız olan kaliteli bir hayatı sunabilmek için çevrenin en iyi şekilde korunması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden, ulusal ve bölgesel yasal mevzuatlara tam uyum içinde, ilgili taraflarımızın ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak;

Ürün ve proseslerle ilgili projeler geliştirilirken ürettiğimiz ürünlerin çevreye karşı etkilerini yaşam döngüsü yaklaşımı ile önceden belirleyip, atıkları minimuma indireceğimizi, kirliliği kaynağında kontrol ederek çevre üzerindeki (emisyon, su kirliliği vb.) olumsuz etkilerini önleyeceğimizi,

Çevre koruma bilincinin geliştirilmesi için tüm çalışanlarımıza, taşeron ve tedarikçilerimize yönelik eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri düzenleyeceğimizi,

Bugünün israfı yarının kıtlığıdır anlayışıyla, ham madde ve doğal kaynakların kullanımında gereksiz sarfiyatı önleyeceğimizi,

AKBAŞLAR Tekstil olarak çevresel performansımızı sürekli iyileştirmek için gerekli çalışmaları planlayarak yerine getireceğimizi,

Çevre performansımız ile ilgili herkesle iletişime açık olacağımızı,

Yaşadığımız dünyanın korunmasına yönelik yapılan her türlü çalışmalara AKBAŞLAR Tekstil olarak aktif bir şekilde katılacağımızı, işbirliği faaliyetlerinde bulunacağımızı taahhüt ederiz.

AKBAŞLAR Tekstil olarak kendimize sıkı hedefler belirleyerek ne yaptığımızı ölçüyor ve ne kadar iyi yaptığımızı kontrol ediyor olacağız. İşler iyi gitmediğinde alınması gereken tüm önlemleri alacağız.
AKBAŞLAR Tekstil olarak küresel ısınma ve buna bağlı olarak iklim değişikliğine ilgisiz kalmayıp ağaçlandırma çalışmaları yapıyor ve yenilenebilir enerjiyi tercih ediyor, zararlı kimyasallar kullanmıyoruz.
En büyük sözümüz çevreye ve insana duyarlı üretim yapmaktır. Sözümüzün yerine getirilmesinde liderliğin önemini kavrıyor ve bu yüzden bu politikayı imzalıyoruz.

Açık Pozisyonlar:

 

Bize Katılın

Bizimle çalışmak için; AKBAŞ HOLDİNG ’e gelerek direkt başvuru yapabilir, aşağıda yer alan ilanlarımıza başvuru yapabilir ya da insankaynaklari@akbaslar.com e-posta adresimize CV ni zi gönderebilirsiniz.

• Başvuru yapmak için lütfen pozisyon adı seçiniz.
• Açık pozisyonlarda aradığınız kriterlere uygun bir ilan olmaması durumunda, ‘Genel Başvuru’ seçeneğini kullanabilirsiniz.

 Açık pozisyonlar için tıklayınız.

2 yorum

  1. T.S.K.DEN 2012 EYLÜLÜNDE ALBAY RÜTBESİNDE EMEKLİ OLDUM.T.S.K. DE LOJİSTİK YÖNETİMİ İLE İLGİLİ 30 YILLIK BİR DENEYİME SAHİBİM.2000 -2012 YILLARI ARASINDA 4 ÜNCÜ KOLORDU İHALE KOMİSYON BAŞKANLIĞI,MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI İÇ TEDARİK DAYRE BAŞKANLIĞI SATINALMA SEKRETERLİĞİ,KIBRIS BARIŞ K.K LIĞINDA İHALE KOMİSYON BAŞKANLIĞI,GÜLHANE ASKERİ HASTAHANESİNDE İHALE KOMİSYON BAŞKANLIĞI YAPTIM.ANKARA İLİNDE İKAMET ETMEKTEYİM.HOLDİNGİN İLGİ ALANLARINI İNCELEDİM VE İHTİYACINIZ OLDUĞU TAKTİRDE SİZİN BÜNYENİZDE DENEYİMLERİMİ DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM. SAYGILARIMLA.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*