Akdeniz Temizlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

akdeniz-temizlik

Akdeniz Temizlik İş Başvuru Formu

Akdeniz Temizlik İş Başvurusu yaparak Akdeniz Temizlik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akdeniz Temizlik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hizmet sektöründe 20 yıllık tecrübe ve birikime sahip olan Akdeniz Grup, temizlik sektöründeki faaliyetlerine 1999 yılında Akdeniz Temizlik Ltd. Şti. ünvanı altında devam etmiştir.

Tecrübeli, disiplinli, dürüst, kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde gerek ulusal gerek uluslararası denetim kuruluşlarından almış olduğu belgelerle Türkiye’nin önde gelen temizlik firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Kaliteli, çevreye ve insan sağlığına uygun malzeme ve ekipman tercihinden ödün vermeden, aynı zamanda en son teknolojik makina ve ekipmandan yararlanmak suretiyle her insanın temel ihtiyacı ve hakkı olan hijyenik ortamlar oluşturmayı eğitimli personelleriyle görev edinen Akdeniz Temizlik, ülkemizin en önemli kurum ve kuruluşlarına hizmet vermekte olup bu hizmetlerini 2011 yılı itibariylede uluslararası platforma taşımıştır.

İş başvuru formu için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*